Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen az elso csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elso csok?

Figyelt kérdés
El lehet rontani? Az elso inkabb sima vagy nyelves legyen? Ha en akarok kezdemenyezni azt hogy tegyem? Nektem milyen volt? 15F

2017. jan. 7. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy olyan pillanat mikor szembe állsz vele és folyamatosan nézel a szemébe majd az ajkára aztán egyre Közelebb hajolsz és először legyen csak egy sima csók aztán ha a lány hagyja mehet a nyelves
2017. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az jó ha te kezdeményezel. Ahogy az előttem válaszoló is leírta, a randin lesz egy pillanat amikor csak néztek egymás szemébe, nem is kell mondani semmit. Érezni fogod, hogy mikor kell odahajolni. És csukd be közben a szemed. Sok sikert :)
2017. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet elrontani, csak annyi h ne harapj rá a nyelvére. Nekem az első nyelves volt, mert a srác kicsit szexuálisan túlfűtött volt... Szerintenem kitűnő alkalom, ha csendbe vagytok éppen. Nézz mélyen a szemébe és lassan hajolj felé. Vagy legegyszerűbb, ha elhívod moziba/ áthívod magadhoz filmezni és mellé ülsz először megfogad a kezét, átkarolod és utána lassan ;)
2017. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!