Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gaz ha az eletem elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha az eletem elso csokja nem sikerult?

Figyelt kérdés

Elore is koszi

14/L



2016. aug. 28. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az az emberek 90%-ának nem sikerül vag nagyon kellemetlen. Ez így van rendjén. A többi jobb lesz :)
2016. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ne b*sz. Nekem 6 évesen sikerült neked 14 évesen miért nem? :D öhm.... viccen kívül szerintem senkinek nem sikerül az első :D
2016. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint úgy nem ahogy elképzeli :D (2-es vótam)
2016. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj egy percet sem. Nekem sem sikerült, de túlettem rajta, és azóta már több barátom is volt.

17L

2016. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi:) Sokat segitettetek

Mosmar tobb onbizalmam van

2016. aug. 28. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérnélek leírnád, hogy milyen volt? Félek hogy elrontom...
2016. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatnád :)
2016. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi gaz. Az en elso csokom egy tapasztaltabb sraccal tortent es tudtam hogy neki nem lesz valami kellemes, igazabol meg is beszeltuk de semmi nem tortent belole. Tudta hogy nekem az elso volt, aztan elfogadta. :)
2016. szept. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!