Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kicsit sem ertem es irto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit sem ertem es irto ellentmondasos a helyzet. Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Meg ket hete megismertem egy (20 eves) fiut es azota volt 3 randink. Az elso ketton csak beszelgettunk (mellesleg nagyon jo kis csevelyt folytattunk), a 3. randi alkalmaval mar egy jo 6 orat egyutt voltunk, volt csok is es az egesznek olyan meghitt hangulata volt. Csokkal is valtunk el.

Utanna irt, hogy kicsit felt, hogy esetleg nem erzem jol magam. Es masnap is akart latni. En meg gimibe jarok, o viszont mar nem es mondta hogy ket szunet kozott is tudunk talakozni (ebbol rogton az jott le, hogy elegge szeretne latni, ha ezert lejon a sulihoz, igaz kb 5 percre lakik tole). Es en mondtam hogy a ma nem jo, de esetleg holnap (tehat a szerdat folajanlottam). Es irta hogy tokeletes. Azbap este meg irt, hogy epp mit csinal es mennyi dolga van.

Es azota SEMMIT. Meg se nezi az uzenetemet, nem reagalt (pedif font van!), annyit se mondott hogy "bocsi ma nem erek ra szia". Ugyhogy irtam neki 4 korul, aminek annyi volt a lenyege, hogy szerveztem mas programot.

Azt se nezte meg, pedig nagyjabol ejjel 2-ig aktiv volt.

Ergo, kicsit tobb mint egy napja nem reagal.

Nekem nagyon megtetszett a fiu es elegge el vagyok kenodve. Valaki segitene?

17/L


2017. jan. 12. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"ket szunet kozott is tudunk talakozni"

Ha ezt így(!) írta, lógásra akart rávenni!

Két szünet között ugyanis tanóra van!

.

Nem ellntmondásos a helyzet, hiszen egyértelmű, hogy kifogást sem keresve ("Meg se nezi az uzenetemet") nem akar veled találkozni. Viszont ahhoz gyáva és gerinctelen, hogy meg is mondja neked.

Ezen más segíteninem tud.

2017. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenki ezzel jön hogy PEDIG FENT VAN!!! és? én rendszeresen kapok üzeneteket hajnali 4 kor hogy minek vagyok fent olyankor pedig akkor rég alszom már... a telo netre csatlakozva van ezért azt mutatja hogy font vagyok engem meg nem érdekel... attól még mert azt jelzi nem biztos hogy fent volt...
2017. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem érdekled, már más lánnyal írogat, vagy találkozik.

(Saját tapasztalat.)

2017. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!