Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg menthetö a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg menthetö a helyzet? 15/l

Figyelt kérdés
szoval van egy fiu aki meg par homapja megkerdezte h akarok e jarni vele es en nemet mondtam mert nem igazan ismertem es ritkan lattam meg akkor meg nem is nagyon beszeltünk. na es en vhogy hülyen raztam le szval zök hülyen valaszoltam meg minden, :( mostanaban meg minden heten talalkozunk de ignoral es igy en is öt. asszem megbantottam. de most vhogy..nem tom letezik h igy h mar nem kaphatom meg beleestem??a baratnöim szerint nem is helyes meg nem kene igy ra gondolbom mert ez a hajo eluszott de en nem tudom öt elfelejteni😭😭 szerintetek meg megbocsajthat??

2016. máj. 30. 19:37
 1/7 anonim válasza:
Kérdezd meg őt, hátha azért ignorál mert nem akar szomorú lenni hogy ott áll melletted de nem úgy ahogy ő szeretne.
2016. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálod, az 0% esély.

Nagyon szurkolok! Tuti megbocsát!

Az is lehet tetszel még neki..

2016. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oke megprobalok. de nem jön kibfuran h mar haromszor talalkoztunk es nem is köszöntünk egymasnak? de kövi alkalommal fogok
2016. máj. 30. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:
van vkinek kedve/ideje tanacsokat adni? nem vagyok olyan nagyon tapasztal es mar nagyon farasztom ezzel a környezetemet 😅
2016. máj. 30. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem irhatsz, reszletesebben is ha gondolod :)

Segitek szivesen😄

2016. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még megmenthető a helyzet. Magyarázd el neki hogy mi történt és hogy mit érzel most.
2016. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, összejöttél vele?
febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!