Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Örülnétek, ha így rátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek, ha így rátok írna valaki?

Figyelt kérdés
Szóval ezt a tanévet már egy másik városban kezdtem. Az előző sulimban volt egy fiú, aki nagyon szimpatikus volt, párszor beszélgettünk, baráti körünkön belül találkoztunk. Nem sokára lesz a szülinapja, és arra gondoltam, hogy ráírnék, megköszönteném, majd mikor visszaírt megkérdezném, hogy lenne-e kedve esetleg találkozni valamikor?:) Nyár óta nem is láttam, nem tudom, hogy van-e barátnője (de nem is feltétlen randinak szánnám). Mit reagálnátok? Előre is köszönöm! :)

2017. jan. 12. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értékelném. :)
2017. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes alkalom ismerkedni. Nyugodtan hívd el. Örülnénk neki. 18/f
2017. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Virágvagyok ***** válasza:
Szerintem ez a megfelelő alkalom arra, hogy barátkozz/"ismerkedj"! ;) Viszont nagyon gondold át, mert ha nem szeretne találkozni veled, vagy nem ír vissza, esetleg kifogásokkal áll elő, akkor nem szabad össze zuhannod! Nem ér annyit egy fiú!
2017. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) El fogom hívni
2017. jan. 13. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy csak csettintenem kell neked, ettől leértékelődnél a szemembe, mert nő létedre te hajtottál rám, és max hülyítenének...A férfi agya ilyen...
2017. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, bár általánosítani hülyeség.
2017. jan. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!