Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti örülnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek, ha bejelölne és rátok írna facebookon egy fiú, akivel egyszer beszélgetettek?

Figyelt kérdés
Suliban volt egy tárgyam, de már nem lesz több óra belőle és volt ott egy lány, aki teljesen más szakra jár, csak ez az egy óránk volt közös, így nem valószínű, hogy valaha is találkozunk még. A lányt sokáig észre sem vettem, de egyik alkalommal mellé ültem le és tök jól elbeszélgettünk, jókat röhögtünk, meg aztán óra után suliból kijövet is beszélgettünk még ,csak mivel más irányba mentünk és épp siettem, így elköszöntünk egymástól, ő rám mosolygott és azt mondta,"majd még találkozunk", persze tudom, h ez csak egyfajta elköszönési forma és egyáltalán nem biztos, h valóban látjuk még egymást. Közben megtaláltam facebookon és arra gondoltam, h bejelölöm és ráírok, vesztenivalóm nincs, de azért kíváncsi vagyok, ti hogy fogadnátok ezt.
2016. dec. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Örülnék, jó ötlet.


Remélem összejöttök. :)

2016. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :)
2016. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bejött a srác és jól éreztem magam vele akkor persze, hogy örülnék ha bejelölne és írni. Tegyél próbát és kiderül nálatok mi a helyzet :)
2016. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én osztálytársakat sem jelölök vissza, csak barátokat.
2016. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem is szimpatikus, igen, örülnék.
2016. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jóízű, sima beszélgetésbe miért képzeltek bele többet, tisztelt férfitársaim? Én is jóízűeket szoktam beszélgetni a kolléganőimmel, az irodista lányokkal, vagy akár a pályaudvaron spontán akármelyik nővel, mégsem gondolom azt, hogy én vagyok számukra a nagy Ő.
2016. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom azt egy beszélgetés alapján, hogy ő életem szerelem:D, de attól még szívesen ismerkednék tovább vele, mert szimpatikusnak találtam.
2016. dec. 8. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedni... UGH...


Mindig mindenki mindenhol, nem lehet élni sem.

2016. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!