Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejovok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?

Figyelt kérdés

Van egy evfolyamtarsam, akinek eleg hosszu kapcsolata volt, talan 2 evnel is kicsit hosszabb. Baratja az par evvel idosebb volt nala. Nem tudom pontosan mikor szakitottak, de a csajszi mindig mosolyogva koszon nekem mostansag. Egyszer egy instas kep kapcsan irt is valamit, es beszelgettunk ugy egy orat. (Egyszer random belikeolta az osszes instas kepemet, amit addig nem likeolt.)


Szerintetek, hogyan kezdemenyezzek nala? Irjak neki? Csak beegni nem szeretnek, mert eleg sok osztalytarsammal joban van.. :D


18F


2017. jan. 25. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fogsz beégni attól, hogy ráírsz, elkezdesz vele beszélgetni és ha úgy adódik randira hívod :) Lehetséges, hogy bejössz neki, de ezt te fogod tudni majd megmondani (na meg ő) miután elkezdtek beszélni.

Azért azt hozzátenném, hogy én pl. sokkal jobban örülnék, ha végre valaki élőben kezdeményezne, és ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok... De sok sikert!

2017. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!