Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit lehet, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit lehet, és mit nem?

Figyelt kérdés

15/l

16/f



2017. jan. 29. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

úgy érted a moziban? A mozi elég pocsék első randi amúgy, mert nem tudtok beszélgetni, vagy megpróbálhatod de akkor leütlek, mert engem is érdekel a film és nem a hangodat mentem el hallgatni :D

te döntöd el, amit megengedsz azt lehet gondolom, ha fiú vagy, akkor meg amit a lány megenged, semmit sem kell ráerőltetned, mert az gerinctelen tapló viselkedés.

2017. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ugyanaz a személy vagy az alattad levő kérdezővel, akkor látok rá némi esélyt, hogy ő rólad tett fel kérdést, logikus is lenne, ma reggel kérdezett rá aztán gyorsan megkérdezitek a dolgokat, hát ez logikus nem?
2017. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, és a lánnyal azt beszéltük meg, hogy elmegyünk pizzázni.
2017. jan. 29. 08:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mozi
2017. jan. 29. 08:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Az nincs is a városban. Én meg úgy gondoltam, hogy ha úgyis egy városban lakunk, minek menjünk el 40 km-el arrébb randizni
2017. jan. 29. 08:43
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
hát akkor azt lehet, amit enged, mex extra pizza szószt is kérhetsz, azt megengedem nektek, de kolából ne igyál sokat! Egészségtelen, én nem iszok kolár már évek óta, ha ránézek már attól rosszúl vagyok és ahogy a torkom marja te jó ég, kegyetlen erős a marása.
2017. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Pizzázni? És nézitek egymás, ahogy esztek?

Menjetek el valami jó helyre, vegyél alkoholmentes koktélt és még beszélgetni is tudtok.

2017. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
82%
Szerintem pizzázóban randizni az jó dolog de gondolom tisztában vagy vele ha te fizeted a lány pizzáját és nem fogadod el a pénzt ha véletlenül ki akarná neked fizetni jobban megkedven azt tanácsolom hogy első randin beszélgessetek sokat még szerintem korai a csókolózás ja és mikkor elköszönsz egy nagy ölelés kb ennyi
2017. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a pizzázó jó választás! Ott is lehet beszélgetni mellette, és ha esetleg kíbos csend állna be, akkor haraptok egyet a pizzába, és már nem is kínos.

Illik neked meghívni a lányt, hogy mit lehet, az pedig rajta múlik, amit megenged. Kísérd haza, ha engedi. Elköszönésnél egy puszi, és kb ennyi elég szerintem.

Nekünk is pizzázóban volt az első randink, és olyan jól bevált, hogy 8 éve együtt vagyunk 😀

2017. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2017. jan. 29. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!