Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedtek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Suliban? Edzésen? Hol?

Szeretnék már beújítani valakit, de fogalmam sincs hova menjek. Ti hogy csináljátok?

16/L


2017. febr. 7. 21:27
 1/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Rossz a hozzáállás...
2017. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó igen, a buszon, a villamoson szoktam szemezgetni, de azok annyiban is maradnak.
2017. febr. 7. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerj meg új embereket. csinálj olyan dolgokat, ahol minden alkalommal újakat ismersz meg. Ez lehet akár baráti társaságban. Eljártok valahova, vagy bármi hobbi. Minél szociálisabb vagy, annál nagyobb eséllyel találsz majd valakit. 18/f
2017. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhol szoktam, még itt is.
2017. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj☺
2017. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szánt szándékkal sehol. Ha elég szociális vagy, akkor nem csak a tömegközlekedésen kêne tudnod szemezgetni. Én a suliban túl fáradt vagyok, de még ott is meg szoktam ismerkedni új emberekkel a barátaimon keresztül. Suli után különböző barátaimmal találkozom, akkor is ha tudom más is ott lesz, és így már is ismerkedem. Egy szervezetben önkénteskedem, rengeteg más fiatallal, onnan is volt már két három srác, akikkel lehetett, vagy volt is valami. Edzésen is lehet ismerkedni. Illetve péntekenként mindig csinálok valamit, mindig más baráti társasággal kocsmázunk, megyünk házibuliba, vagy előadásokra, ilyenkor megismertem az ő barátaikat. Azt tudom tanácsolni, hogy nyisson az új emberek, új tapasztalatok felé. Ismerkedni nem nehéz, csak ha ilyen görcsösen akarod. Ne úgy állj hozzá, hogy úristen, de be akarsz újítani valakit... Csak járj el a barátaiddal, ês az ő ismerőseikkel, és tartsd nyitva a szemed.
2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Könnyű ha az embernek nem begyöpösödött, rugalmatlan barátai vannak. De szerintem hogy nem járunk kocsmázni, az nem is akkora baj
2017. febr. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!