Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Melyikből lehetne valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikből lehetne valami komolyabb is?

Figyelt kérdés

Három fiú között vacillálok, mert mindegyikben van valami, ami bejön, viszont egyelőre még a szerelem közelében sem vagyok, és nem tudom, melyiknél lehetne talán több is idővel.

Az egyiket (több, mint 10 éve ismerem. Ő tökéletes lenne számomra kívül-belül is (talán azért mert róla mintáztam a pasi-ideálom). A baj vele az volt, hogy mikor megcsókolt nem éreztem semmit sem.

A másik rengeteget csajozik és a barátnői is megcsalta minden adandó alkalommal. Viszont egyszer szerelmes volt és akkor komolyan is vette a kapcsolatot, tehát nem megrögzött szemétláda. Eleinte csak a kémia volt meg vele, de aztán, ahogy kezdtem megismerni, rájöttem, hogy okos és érdekes is.

A harmadik a legbonyolultabb, mivel egyáltalán nem tudom behatárolni, mit is érzek. Azt tudom, hogy ha nem beszélünk/találkozunk, akkor nagyon hiányzik. Imádok vele lenni, és ilyen sokoldalú és összetett embert még sosem ismertem, és senkihez sem ragaszkodtam még ennyire. Többször is felmerült már , hogy együtt vagyunk-e, de nem is gondoltam rá így sosem. Csak most elbizonytalanodtam...



2017. febr. 8. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem felesleges ez a spekuláció választd azt amelyik iránt a legtöbb érzelmet érzed. A leírtak közül a harmadik tűnik a legjobbnak ott szerintem valódi szerelem kezd kibontakozni. A második tűnik a legrosszabbnak nála nagy az esély hogy hűtlen lesz hozzád hamar.
2017. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3.
2017. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3.
2017. ápr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadikat (szerintem😊)
2017. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!