Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok Majoros Péter ( Majka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Majoros Péter ( Majka ) Tetszik-e nektek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Ezt megláttam fél óráig röhögtem.

Barátnőimmel, osztályban "Majka" láz van.

Valaki elkezdte, azóta mindenki Ötven Milliós játszmát, néz, Majka felhasználóneveket adunk, nevetünk.

Amúgy igen.

Matematika csapatversenyen "Ötven Milliós Majka" csapatnevet adtunk poénból, ha nem hiszed el privbátba lefotózom ha kijön az eredmény.

Ezt tök komolyan mondom.Emiatt nem kell egyből becsmárelni, attól még, hogy poénkodunk is vele lehetünk jó tanulók, okosak.

l/15

2017. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem is az esetem, és picit beképzelt.

23n

2017. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejon 17/l 😄
2017. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Tartalmatlan, süket dumájával felkapaszkodott, öntelt, de valójában műveletlen ómigráns, akiből nem én kreáltam celebet. A médiának van szüksége ilyen üres alakzatokra, ám ez tragikus az izlésformáló szerepet illetően. Ez a meanstream, én utálom, ha NAV lennék, vagyonosítanám. Egy magyar helyesírási tesztet sem ártana kitöltetni vele, hátha nem ütné meg az ált. isk. 8. szintet, s mégis Gesztinek van igaza, akit szintén ki nem állhatok. 19/L
2017. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem nagyon! Én oda vagyok érte órákig nézném a klippeit!

Szerintem nagyon sármos.

22/L

2018. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Soha nem tetszett ő
2020. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!