Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka azaz Majoros Péter...

Majka azaz Majoros Péter ennyire beképzelt?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót róla amiben szerintem egyáltalán nincs igaza:

http://www.youtube.com/watch?v=7X9GLSDMh0U


Mégpedig azért milyen ha az arcodba "mászik" egy kamera hogy MUTASD A CSÖCSÖD!

Ha meg az ember nem rázza le egyből akkor :JAJ DE kérlek kérlek és alig lehet lerázni!(Vad Csajok műsorából ez jött le)

A másik meg hogy sír hogy neki kell jó-pofizni!

Azt hiszi hogy ha benne van a TV-be és rajaskodik akkor ha meglátja valami csaj az utcán akkor az ölébe ugrik?


A videóban van egy hozzászólás ami szerintem teljesen igaz:

"Hi! Szerintem itt nem a csajokról van szó. Szerintem először köszönjön, mutatkozzon be hogy ki ő is mi a f....t akar. Utána be lehet indítani a kamerát. Nem minden ember vágya hogy egy szennyműsor szereplője legyen."


Tudtam hogy Majka tróger de hogy ennyire???


2010. nov. 2. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Igazából ő sem ilyen,ahogy Győziék sem,és még sokan mások sem!

De sajnos ezt lehet eladni ebben az országban!Bocsi,inkább ebben a világban!Mert erre van kereslet!Meg arra,hogy Paris Hilton "öribarit" keres!!!

NA,EZ A katasztrófa kérem tisztelettel!!!!

2010. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A villában is ugyanilyen parasztgyerek volt,nem értem min csodálkozol.

Ha meg egy normális csaj ismeri ezt a műsort és Majka odamegy a kamerájával hozzá,akkor nem csak,hogy nem köszön neki,de még a francba is elküldi ezt a csótányt.

2010. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a VV-ben sem tudtam megkedvelni. Végleg az verte ki nálam a biztosítékot, amikor Dopeman-nel kezdett el kakaskodni. Én még emlékszem, mikor meglepetésvendégnek a Dopeman ment be a villába, Majka a s.eggén nézett ki örömében. Meg oda és vissza volt, mikor ígéretet kapott, hogy elindítja Dopeman a rapper pályán. Mikor gurult a szekér, azt mondta, saját erőből jutott a siker csúcsára, és Dopeman sehol nincs hozzá. Na, ettől kezdve nem bírom a képét sem látni.

Nem azt mondom, hogy Dopeman egy feddhetetlen életű pasas, megvannak neki is a maga dolgai, de ez már nem Majkáról szól.

2010. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Majka az egy öntelt f*sz. Ezt régebben is így gondoltam. Teljesen egyetértek azzal a hozzászólással, amit csatoltál.
2010. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt beképzelt, pedig nincs miért. Az én szememben nem tett le semmit az asztalra.

Énekhangja nincs, beszédhangja cincogi, nem túl férfias.

Nem lennék a barátnője, nem tűnik olyan figyelmes, odaadó, hűséges pasinak. Még saját bevallása szerint is nehéz eset.

2010. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondja mar meg valaki, hogy ennek a troger embernek hogy vannak jobbnal jobb noi (no vagyok, nem egy feltekeny ferfi)? Bar gondolom, hogy azoknal a lanyoknal csak a kulso van meg, de ettol a "ferfitol" sokkal normalisabbak is vannak meg a median belul is. Miert pont vele allnak ossze? Sem tehetsege, sem esze, sem jo kinezete nincs (apolatlan is). Ezert vannak oda manapsag a nok?
2010. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért olyan nagyon jó női nem voltak.Aki eszembe jut a Freshből a droid szőke,az nem egy nagy szám,Viki a nyerő ott.

Barátok közt Zsófi.Sima átlagcsaj csak púpos,görnyedt.

Igazán jó csaj csak ez a legutóbbi volt,őt látásból ismerem,pókerteremben osztó,uh nincs agyoniskolázva,de szép volt az tény.

2010. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A majka egy senkiházi sutyerák volt,most is az,

és az is marad!

2011. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!