Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik nekem a lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Franklin Clinton kérdése:

Tetszik nekem a lány és megkérdezném tőle hogy akar-e velem járni. De túl félénk természetű és attól félek hogy zavarába nemet mond. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk, meg úgy szerintem lehetne köztünk valami meg a legjobb barátnője azt mondta hogy bejövök neki. 15 éves srác vagyok.

2016. febr. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elutasítana nem hinném hogy amiatt tenné mert félénk. Ha meg bejösz neki akkor mitől félsz?
2016. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De így??? Hát először próbálj meg beszélgetni vele.
2016. febr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aha, mármint hogy _ő_ a félénk természetű....
2016. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget :D . Biztos vagyok a dolgomban csak kiváncsi voltam hogy mi a ti véleményetek :D , ezért megkérdeztem biztonság kedvéért :D .
2016. febr. 12. 13:56
 5/9 anonim válasza:
(azt azért amúgy jó lenne tudni, hogy ezt miért soroltad a szex kategóriába, és mi köze ehhez poodiepienak...)
2016. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát tudod azért mert így előbb rátalálnak a favorit témák miat XD
2016. febr. 16. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Péter (???) meg lekvár, mint favorit témák, LOL
2016. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hááááát XD a lekvárt mindenki szereti :D . A Péter meg az csak úgy beírtam :D
2016. febr. 16. 20:56
 9/9 anonim válasza:
Én nem akarlak lelombozni, de én ugyanilyen szituba megpróbáltam... Azt mondta, hogy még gondolkozik, és elment... Aztán végül nemet mondott a sokk miatt, pedig az unokatestvére a barátom, és azt mondta, hogy jófejnek tart. De lehet, hogy nálad máshogy lessz... Sztem mond meg neki az a legőszintébb.
2019. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!