Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik nekem egy lány és szerintem én is tetszek neki de amikor elhívtam elutasított?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, magas kicsit túlsúlyos. Van az osztályomban egy lány akit már a kezdetektől kedvelek, de soha nem mertem odamenni hozzá. Egyszer arra lettem figyelmes hogy ha hátrafordulok sokszor találkozok az ő tekintetével, de akkor ő rögtön mást kezd figyelni és amikor a barátnőjével beszélget néha rám szoktak nézni és nevetgélnek. Egy idő után vettem a bátorságot és elhívtam, hogy nem lenne-e kedve enni velem valamit és ő nemet mondott. Mit kéne tennem?
2017. febr. 11. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Probald mashova elhivni lehet hogy nem volt ra ideje vagy nem tetszett neki az otlet es azert mondta hogy nem
2017. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl. Attól, hogy rádnéz órán még nem biztos hogy bejössz neki. Ha meg a barátnőjével vihognak és néha rádnéznek az is lehet hogy csak kiröhögnek valami miatt. Tényleg bocsi ha megbántottalak ezzel, de ez csak egy külső reális vélemény.
2017. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!