Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túlságosan nárcisztikus, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan nárcisztikus, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszélek egy sráccal már hónapok óta, találkoztam is vele. Tetszik nekem, viszont van egy bibi. Bármikor is ha beszélünk, nagyon keveset kérdez rólam, folyton magáról beszél. Megkérdezi mi újság, elmondom pár szóban , semmit nem reagál rá. Elkezdi az aznapi teendőit leírni, mi volt vele, pedig nem is kérdeztem.(érdekelne persze, de nem kölcsönös az érdeklődés).

Találka után mintha leszívták volna az agyam. Most már tőmondatokban válaszolok neki, hátha leesik a tantusz, hogy valami nem oké, nem is kérdezek semmit. Találkoztatok már ilyen önimádó személlyel? Mi a tapasztalatotok, tudnátok tanácsot adni vagy véleményt mondani?



2017. jan. 31. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
én is szerelmes vagyok magamba és ezzel mi a gond? mindig az én a fontos, én ülök le a buszon a nyanya meg álljon csak végig, ő már öreg, hozzászokhatott volna már, a sorba mindig tolakszom elvégre mások azért állnak ott tudtommal, hogy fenttartsák nekem a helyet, a moziban midnig hangosan nevetek és elmondom szerintem mi lesz a film vége és általában mindig igazam van, szóval ez van, törődj bele :D
2017. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak úgy tudom fenntartai a beszélgetést, ha kérdezek különben semmi nincs. Mindennek van határa. Még az önimádatnak is.
2017. jan. 31. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem narcisztikus az ilyen.

Írj rám és elmesélem.

2017. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hagyd ezt a fiút. Ha már az elején ennyire érdektelen, akkor mi lesz később. Valószínűleg állandóan azt éreznéd mellette, amit most, és talán még az önbecsülésedet is szépen fokozatosan leépítené.
2017. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!