Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek errol?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errol? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Az ugy volt hogy kicsit tobb mint ket hete szakitottam a baratnommel akivel ket evet voltam egyutt. Ő már pár nappal késobb más sráccal talalkozott és nagyon ugy nez ki össze is fognak jönni. Közben meg van egy csaj aki már nagyon regota tetszett,meg a baratnom elott is. Aztan vele beszelek mar kb 2honapja. Nem tul komoly a beszelgetes,kicsit felszines bár mostanaban egesz jol elvagyunk. Sokat segitett hogyan legyek tul a szakitason,adott tanacsokat mit erdemes tenni. Es tett par celzast is (kuldott tobb kepet is magarol holott korabban mikor kertem se kuldott, megjegyezte h a horoszkopjaban az all a jovo hetre hogy valaki el fogja hivni randizni,meg tobbszor is emlitette hogy mennyire nem varja a valentin napot mert egyedul lesz,majd alszik meg ilyenek,mindenki mas meg szerelmes) Ezeken felbatorodva,meg mar amugyis szingli vagyok elhivtam talalkozni amit azzal utasitott vissza hogy lehet hogy nekem ez meg korai lenne,mert meg nemreg szakitottam plusz ő sem talalkozik mas sracokkal(pedig mar vagy fel eve szakitott a baratjaval) meg jo neki most igy. Szerintetek ezek utan érdemes meg kesobb probalkozni vagy felejtos es marad a friendzone.?

2017. febr. 12. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jujj hát... Szerintem még a lány sem tudja, hogy mit akar.
2017. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé bizalmatlannak hangzik a lány. Mond el neki, hogy ő segített ezen túlesni. Ezeket említsd meg, és lehet hogy áldását adja a randira. Ha pedig nem, akkor többet ne próbálkozz.
2017. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajajjjjj rafinaltkodik a csaj :D
2017. febr. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy erted h rafináltkodik? :D
2017. febr. 12. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Játszadozik veled.
2017. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kellemetlen :/
2017. febr. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!