Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha ezt mondja a fiú?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel egy olyan sracrol van szo aki kulsore nagyon bejon nektek es belsore is, okos es nagyon jo tarsasag csak kicsit szemtelen es bunko de veletek nem az. Tehat ha mondjuk kijelenti, hogy o nem szeretne soha megallapodni se baratnot nem szeretne se semmi ilyesmit.

Attol meg probalkoznatok hiszen meg van a vonzalom kettotok kozott vagy hagynatok a francba esetleg belemennetek esetleg lazabb kapcsolatba hatha nektek sikerul "betorni" a sracot? Tegyuk fel tenyleg nagyon tetszik nektek ugy ahogy van.


2017. febr. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán (ha ő is vevő rá mert jól kijövünk) akkor összehaverkodnék vele. Hátha összejön. Ha meg nem akkor meg remélném hogy barátok leszünk.


De amúgy nem annyira hiszek abban hogy ha valaki nem akar barátnőt ,egy ember változtatni tud ezen.

2017. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagynám
2017. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám,probálkoznék,mivel én is a győnyőrű tinédzser koraimat élem és még jó pár ember rajtam kivűl,gyanítom a kérdésben szereplő fiú is,így ebből adódóan még ilyen korban nagyon sokat változhat a véleményünk sokmindenben. :)
2017. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha így konkrétan kijelenti, hagynám.

19L

2017. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy megpróbálnám. Nem hagynám annyiban

15l

2017. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!