Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Átvert? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos van egy srác,pár napja rámírt, és 2 napig folyamatosan beszéltünk,mindig van téma,nagyon kedves. Ezután még egy versenyen is találkoztunk,ahol beszéltünk egy kicsit. Miután haza értem,megkérdezte hogy mikor tudnánk megint találkozni. Beszéltünk egy időpontot suli után,mondta ,hogy neki jó,és mondtam hogy nekem is tuti. Ma suli után vártam rá közben a barátnőimmel voltam,nem jött. Barátnőm ráírt és mondta hogy sajnálja,de bent maradt mert matek TZ.t ír. Azt mondták barátnőmék hogy átvert. Haza jöttem,és igen írt. Még délelőtt írta hogy nem tud jönni,meg hogy matek dogát fog írni. Hát én egész nap ezen izgultam meg minden,és nem jött. Szerintetek átvert vagy tényleg igaz amit mond? Ha fel ajánl még egy talit belemenjek?

2017. febr. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy átvert
2017. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha délelőtt írta hogy kozbe jött a matek tz akkor nem vett át, az egy dolog hogy te nem láttad csak délután az üzenetet :) mond neki jöjjön a sulid elé x időre , ott nagy gebasz nem lehet, vársz kicsit, ha nem jön hazamész:-P(+_+) , de nem átverni akart hidd el :)
2017. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha átverne nem írta volna meg délelőtt..
2017. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne hallgass a barátnőidre!

nem vert át, simán közbe jöhetett a TZ, és még ő volt jófej, hogy még délelőtt megírta, az már a te bajod, ha csak délután vetted észre.

ha meg annyira át akart volna verni, szerintem nem ezzel az érvvel jött volna.

2017. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem vert át. Köszi az eddigi válaszokat 😇
2017. febr. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!