Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő is csak átvert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is csak átvert?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom. Mikor beszéltünk olyan volt, mintha együtt lettünk volna. Szerelmes lettem belé és mivel úgymond hitegetett hát...azt hittem ő is belém. :( Majdnem 250 km van köztünk, és..összejött egy másik lánnyal aki közel van hozzá. Mikor megtudtam folyamatosan sírtam, átverve éreztem magam. Azóta teljesen másmilyen velem. Azt mondta nem akar elveszíteni és fontos vagyok neki, de valahogy nem érzem. Alig ír vissza, de ha telón beszélünk mindig azt mondja hiányzott a hangom neki meg, hogy végre beszéljünk. Viszont nagyon szereti azt a lányt. Nem tudom mit gondoljak. Most akkor nem is szeret? Hazudik? Viszont azzal jön néha, hogy lehetünk majd együtt meg ilyenek. Teljesen összezavar, sokat sírok, egyedül érzem magam, totálisan kikészültem. 16 l , 17 f

2016. máj. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben benne van a válasz ha pontot teszel mellé.
2016. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aha. Na azért tisztázzuk, 250 km nem kevés, ha meg igazi barátja vagy akkor elviseled és támogatod hogy van valakije...és meg kell értened hogy közelebb van mint te. Nem tudom egy ilyen netes barátságról mit hittél....
2016. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak barát vagy neki
2016. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!