Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekszerint átvert? Már meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekszerint átvert? Már meg se nézi amit írok neki

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

3 napja írtam neki utoljára mikor lecsesztem és ő felkapta a vizet mer hogy ez nem igaz.

Utolsó írásomat máig meg se nézte,de egész nap fent van. Lehet ki is törölt a kapcsolatai közül.

Igazából nem érdekel hogy már nincs hozzám köze mer ő semmit se jelentett nekem,csak azon gondolkodok néha,hogy mit követhetett el ellenem amiről még nem tudok.



2016. febr. 10. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit olyan kezd lenni, mint egy szappanopera :D már várom a holnapi epizódot... :DDD

félretéve az offolást. szerintem ne foglalkozzál vele, nem akar nem akar. ennyire nem méltet, hogy írjon, hogy "nem szeretnék a jövőben Veled beszélni, sajnálom" akkor kár erőlködni. innentől bármit is kár írni...

2016. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs, de az első epizódtól fogva te vagy az udvari bolond a történetben. Most már csak az van hátra, hogy rád boruljon egy szekér trágya. Komolyan. Olvasod amit írsz?
2016. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó igen,már gondolkodtam rajt hogy ez egy ilyen trilógia lett :D

Meg amúgy se foglalkozok vele egyáltalán,csak az jár folyton a fejemben hogy lehet miatta buktam azt a csajt akit nagyon akartam.

2016. febr. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!