Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet az első randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet az első randin moziba menni?

Figyelt kérdés

#Mozii
2017. márc. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, nem jó ötlet, de ha úgy érzed, hogy egy beülős hely neked túl komoly lenne, és nem hiszed, hogy hamar fel tudnál oldódni egy sétálós randin, akkor nyugodtan hívd el moziba a lányt. Persze ne ez legyen az egész program. Elötte üljetek le mondjuk egy parkban, egy padra beszélgetni, vagy telepedjetek le egy mekiben. Ha a pedig vége - a se nem akciófilmnek (ha fiú vagy), vagy se nem romantikus filmnek (ha lány vagy) -, akkor ajánld fel, hogy hazakíséred. Ha elfogadja, akkor örülj és kísérd haza, ha nem, akkor meg úgyis mindegy. Szerintem. :)
2017. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
***Alapvetően nem, nem jó ötlet.
2017. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már jó ötlet? Első randinak arról kell szólnia, hogy megismerd a másikat, beszélgessetek, bár utána ha mindketten benne vagytok és nagy az összhang, akkor jöhet a mozi, más esetben sosem látod a másikat.
2017. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legrosszabb egy elso randinak gondolj bele elmentel aztan 2oraig csondbe kell neznetek egy filmet es ennyi

Sokkal jobban ajanlom h ha elmennetek valamerre setalni aztan piheneskent beulni valahova enni egy kicsit

Legalabbis lany letemre nekem ez tetszene de a mozit azt a legtobb lany nem szereti elso randinak

2017. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!