Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy ilyen fiúval már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy ilyen fiúval már nem jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés :) Ha ismernétek egy fiút aki egyébként nagyon helyes és okos de általában elég szomorkás hangulatú, ritkán látjátok mosolyogni látszik, hogy gondterhelt sokszor magába réved, ritkán jár el bulizni is. De egyébként meg látnátok, hogy azért az emberekkel kedves csak szinte mindig olyan komoly.

Na és mit csinálnátok ha észrevennétek, hogy gyakran néz titeket és sokszor még szemez is?


Vagy az ilyen fiúknak nincs sok esélyük igaz?


2017. márc. 1. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha szomorkas es gondterhelt meg van az oka biztosan.

En varnam hogy odajojjon hozzam :D

2017. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Lenne esélye, ha próbálkozna, de ha csak néz én magamtól nem mennék oda szerintem csak ha amúgy nagyon tetszene
2017. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nyilvan vannak mindenkinek nehéz időszakai ami teljesen érthető. De az hogy valaki nonstop szomorkás ,gondterhelt és ne tudjam megnevettetni vagy hülyéskedni az engem zavarna. Szeretek komoly dolgokról beszélgetni ugyanakkor imádok hülyülni is és számomra az legalább annyira fontos ,mert alapul szolgál ahhoz hogy általában jó kedvem van. És rossz látni azt ha a másik szomorú ,meg persze akkor én is az leszek.

Ha csak átmeneti a dolig persze ,de hogy valaki folyamatosan ilyen legyen...

2017. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van benne egy férfias határozottság, akkor ellenállhatatlan, hidd el. Nem számít, hogy introvertált vagy, ez is lehet vonzó, sőt.. :)

18/l

2017. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy összejönnék, már csak azért is, hogy megpróbáljam felvidítani, vagy, hogy tudjak valakivel komoly dolgokról is beszélgetni.
2017. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!