Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Esport guru első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esport guru első randin?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy lánnyal 1 éve , mind ketten németországba lakunk, és én eddig minden időmet az ESL be öltem,sose volt barátnőm/randim , de most iszonyúan bele estem ebbe a lànyba , és arra gondoltam elhivom moziba? Illetve mik a legjobb helyek első randihot? Téma amit a lányok szeretnek? Sose voltam szerelmes de most azt hiszem az vagyoj , illetve tudtok tanácsot adni?
2017. márc. 2. 23:12
 1/2 A kérdező kommentje:
16F-17L
2017. márc. 2. 23:13
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Légy udvarias, érdeklődj róla, kérdezd meg, hogy mit szeret, esetleg mesélj az Esportos dolgokról, esetleg néha direkt még betolhatsz egy LoLos vagy Csgos dumát és nem fogja érteni, de akkor mutathatsz neki új dolgokat.
2017. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!