Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Telefonszám a tankönyvbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonszám a tankönyvbe rejtve hogy hívj fel? Nem gázos ez főleg egy egyetemistától? Olyan óvodás szintű dolog?

Figyelt kérdés

Ha egy egyetemista hétről hétre egy előadáson ott ül együtt egy lánnyal akihez egyébként köze nincs nem is ismeri a nevét se tudja (képzeljük el az előadást előadóterem 100+ fővel tömegoktatás) és az a lány egyszer csak odafordul és azt kéri adjam már kölcsön a tankönyvemet meg akar nézni valamit benne-én odaadom ő egy sorral hátrébb molyol egy darabig majd kösz, visszaadja –és ez az össz párbeszéd (oda tudnád adni? tessék kösz kb ennyi) majd hazamegyek könyv fel a polcra és kiesik egy papírfecni belőle. Rajta ez hívj fel mobilszám és lánynév. A név semmit se mond egy keresztnév nem ismerős. Nem írta oda miért is hívjam fel de vajon miért… nem kérdés.

Nem kell nagy agy a csaj rajta bele amikor elkérte a kötetet.

Szerintetek nem gázos ez? Olyan kisiskolás szintű dolog? Hát ha akar valamit, akár ismerkedni akár mást, jöjjön oda ott ül hétről hétre velem, jöjjön oda és mondja mit akar.

Nem így kéne működnie? Mit dugdos fecniket hogy hívjam fel?

Nem hívtam fel ennek két hete azóta már két előadáson voltam kerestem a csajt nem volt ott egyiken se.


2017. márc. 5. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellett volna hívnod, ha érdekel.
2017. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hívom. mi a reteknek hívjam? más esetben még fel is hívnám de így hogy hetente ott ülünk együtt... hát jöjjön már oda élőben nem?
2017. márc. 5. 19:03
 3/3 A kérdező kommentje:

full intelligens privát jött


Te állat vagy hallod?

Miféle király vagy te, hogy így válogatsz csajok közül he?

2017. márc. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!