Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a lányokar. Akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokar. Akkor ez egy randi? 15/F

Figyelt kérdés

Szóóval van egy jó barátom (lány. Hívjuk most Rékának) aki két hetente rám ír és beszélgetünk. Tegnap megkérdeztem tőle, hogy látta-e már a xy filmet. Mondta, hogy nem és én is azt mondtam neki, hogy nem. Erre Réka megkérdezte, hogy nem akarjuk-e eggyüt megnézni. Az én válaszom az volt, hogy én is megnézném csak kövér vagyok és nem szeretek nyilvánosan mutatkozni (hála istennek olyan Atom-Brutál kövér nem vagyok csak éppen, hogy látszik az, hogy nem vagyok sovány. De ezt a lány tudja). Mondta, hogy ő akkor is meg akarja velem nézni ezt a filmet. Bár nekem volt már barátnőm, ott az első randi egyértelműen randi volt, itt pedig nem tudom....

Réka személyisége: Kedves, hiperaktív, társaság kedvelő lány. (Mivel minden hova társasággal megy ezért nem tudom, hogy most ez randi lenne mert csak ketten mennénk, vagy csak azért megyünk ketten mert más nem jön....).

Az én személyiségem: Kicsit bunkó, önbizalomhiányos, szeretek egyedül lenni.


Na mindegy. Szerintettek ez Randi akar lenni?



2017. márc. 8. 06:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Magyarul: A lány mindenhova tásasággal megy (ahol többen vannak ketőnél) de most valamiért csak azt akarja, hogy ketten menjünk.
2017. márc. 8. 06:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább nem. Bár nem zárja ki a lehetőséget, valszeg inkább vagy neki barát.
2017. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy randi lenne, de biztos vagy benne, hogy más nem megy veletek?
2017. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valószínüleg nem, de akár még az is lehet a végére.
2017. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy csak ketten leszünk.
2017. márc. 8. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha kimondjátok, hogy randi, akkor randi, ha meg nem mondjátok ki, akkor nem randi? Ha kimondjátok, hogy megbuggyant a tej, akkor valóban megbuggyant, de ha hallgattok róla, akkor még jó lesz pár napig?

Igen, kérdező, ez randi lesz! Szóval kapd össze magad, keresd a tökeidet, és viselkedj hozzájuk méltóan!

2017. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hatos válaszolónak. A többieknek annyira már nem mert nem tuttak indokot felmutatni érvük mellet, hogy: "ez nem randi".

-Miért nem randi?

-Mert csak....

2017. márc. 10. 05:51
 8/9 anonim ***** válasza:

De ha a hatos tévedett és mégsem randi? Ha használható még a tej?

Az nem indok, hogy "használd a tökeidet"! A hatos sem látnok, így ő is csak feltételez.

Azt hiszem, te azt a választ kaptad a hatostól, amit hallani szerettél volna, mi többiek meg mehettünk a lecsóba.

Remélem, őszintén és tárgyilagosan elmondod, hogy randi volt-e vagy sem!

2017. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondom nektek, hogy randi volt-e vagy sem. Egyébként remélem nem randi... :D
2017. márc. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!