Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitől van megijedve a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van megijedve a lány?

Figyelt kérdés
Röviden én 15 és ő is. Én kb. 2 hónapja nagyon szerelmes vagyok belé és fiú létemre kezdtem neki udvarolni (sétálni hívtam, virágot vettem neki stb.) és minden jól ment, de az utóbbi 2-3 hétben úgy érzem, mintha kerülne. Hívom sétálni, beszélgetni, telefonon felhívom általában leráz, pedig beszéltem pár barátnőjével és azt mondták, hogy a lánnyal kölcsönös érzéseink vannak. És nem értem ezt, hogy bejövök neki de nem szeretne velem lenni, se beszélgetni.

#fiú #randi #lány #szerelem #mitől van megijedve a lány
2017. márc. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet h nem volt meg komolyabb kapcsolata es fel pl az elso csoktol vagy valami hasonlo.allj a sarkadra es kerdezd meg tole h mi van...ha kolcsonosek az erzeseitek akkor szinte biztos h nen azert kerul mert nem erzi jol magat veled.szerintem kerdezd meg h miert teszi ezt.remelwm segitettem

15l

2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szokott mondani valamit? Hogy miért nem tud beszélni, vagy miért nem ér rá...?

Lehet az is, hogy nem áll készen egy kapcsolatra. 15 évesen lehet úgy érzi, hogy még túl fiatalok vagytok

2017. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma hogy nem tudja hányadán álltok. Mert még nem vagytok együtt de ez már nem is szimpla barátság. Próbálj meg vele komolyan beszélgetni a kettőtök közötti kapcsolatról, mondd el neki őszintén hogy mit szeretnél tőle és akkor szerintem már nem fog félni.
2017. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában arra fogja a dolgot, hogy tanulnia kell.
2017. márc. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!