Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 éve tetszik egy fiú. Aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve tetszik egy fiú. Aztán nyáron összevesztünk és megbeszéltuk hogy egymásra se nézünk és ehhez képest mindig néz meg hozzam is szolt párszor. Pedig állitólag sose volt esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Tedd félre az Önző énedet,és menj oda te,kérj bocsánatot,akármennyire is fáj és akármennyire is nehéz. Azt,hogy miért néz,nem lehet biztosra tudni. Te neked kell érezni,hogy csak barátként néz rád,vagy többet is szeretne.

De hogy ezt kiderítsd, újra beszélnetek kell...Tehát hajrá! Legyél igazi Nő!Menj oda,és béküljetek ki!

2013. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
oke nm tudom hogychany eves vagy de nem isbizgat annyira, teljes mertekben egyet ertek az elso valaszoloval. ha tudni akarsz valamit ( pl. mert nez?) akkor ujra beszelni kell vele ehez pedig bocsanatot kell kerni. vagy neked vagy neki. de ez esetben hamarabb ha te kersz. ha szabad kerdeznem min vesztetek ossze?? mert akkor lehet valtozna a velemenyem. amugy pedig sok sikert!!!!!
2013. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kettes vagyok bocsi a helyesirasert de telorol vagyk es kicsi a billlentyuzet!!
2013. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azon h ha ő ír rám akk kedves ha meg én akkor meg flegma meg néha vissza se ír ..a lényeg ez
2013. szept. 11. 14:15
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és amugy kösz mindenkinek..még azér várom a segitséget :*
2013. szept. 11. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele :)Elég bunkósnak latom azt a fiút.
2013. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de én szereteem:/
2013. szept. 12. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg téged.Jobbat érdemelsz hidd el!!!
2013. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de már egy éve nem tudom elfelejteni ://
2013. szept. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!