Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meghívtam a lányt a suliból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtam a lányt a suliból egy italra, jót beszélgettünk, romantikusabb témát vettem elő, de aztán csókot már nem engedte, másnap már vissza se köszön, mi történt vele?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Pff rajott hogy egy kiéhezet kis ficsur vagy aki hozzaszokott hogy mindent rogton megkap...
2017. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az nem jó pasi, aki "mindent rögtön megkap"? Meg nem jobb megpróbálkozni hogy legyen valami kapcsolat, mint kizárólag beszélgetni, amit mindenki mással is tud, aztán azt kapni holnap, hogy legyünk csak barátok?
2017. márc. 11. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talan azert, mert elso randin nem feltetlenul kell ajtostul rontani a szajaba...
2017. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát de ha meg csak beszélgetés van és azt meséli a barátnőinek, hogy semmi nem történt, pont abból szokott lenni tipikusan a nincs szikra "legyünk csak barátok", nem?"
2017. márc. 11. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem abbol szokott. Abbol szokott, ha a negyedik randi utan is csak magazva mered megszolitani vagy ha kakaot iszol a delutani randin.
2017. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De miből veszed, hogy fiúként kapsz második esélyt, nemhogy negyediket, ha elsőn is csak a szád járt és töketlenkedtél hogy nem lépsz?
2017. márc. 11. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Első randin megakartad csókolni? Komolyan? Szerintem nagyon hírtelen jött neki ez. Lehet a meghívásodig nem is tekintet rád úgy, mint egy partnere. Ha nagyon lépni akarsz valamit már első találkozáskor, akkor mondjuk fogd meg a kezét, búcsúzóul egy puszi, és ennyi. És hogy mi történt vele? Megijedt, hogy hogyha már az első találkozáskor csókot akarsz, mi lesz az ötödiknél..
2017. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elsietted. Máskor bírj magaddal, egy lány nem olyan mint egy guminő.
2017. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak addig jó egy pasi neki amíg fizet, aztán szóba se áll vele.
2017. márc. 15. 00:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Elsietted, plusz lehet hogy csak barátkozni akart. Engem is hívtak el de csak barátinak hittem és erre latámadott a fiú. Az is lehet hogy első csókja lett volna és még nem állt készen rá. Sok minden benne van a pakliban.
2017. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!