Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Jarnatok valakivel akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Jarnatok valakivel akit ugyanugy hivnak mint a hugod?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nagy bunkó lennék, ha csak emiatt nem járnék valakivel.
2017. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,de azért próbálnám máshogy becézni mint a húgomat.
2017. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Ugyanis nincs húgom.
2017. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nővérem van, ritka neve van , elején zavart Mikor még csak beszélgettem a csajjal, pár napig hétig, de utána már nem :)

Egyedül az zavar, ha úgy hívják mint anyámat xd na az félelmetes 😂😂😂

De legjobban akkor akadnèk ki, ha úgy hívnák mint az apámat 😂😂 Mónika Sándor, Én is apám nevét kaptam , de hívjatok csak Mónikának.

2017. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fura lenne az biztos.
2017. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megismertem egy olyan nevű lányt, mint a nővérem hát eléggé zavart meg furcsálottam, de aztán hozzászoktam, szóval nem hinném hogy ez hátrány.
2017. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, igen, ha nem a hugom lenne az a csaj, akit úgy hívnak, mint a hugomat! XD
2017. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
simán
2017. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amennyire nőre kiéhezett banda van ezen az oldalon szerintem még ha ugyanúgy nézne ki ugyanazzal a névvel még akor is (csak akkor nem ha ugyanaz a név ugyanaz a kinézet én ugyanaz a személy is azaz Ő a hugod) Én amikor szakítittam egy csajjal rá kb fél évre összejöttem valakivel akinek a kereszt és vezetékneve is ugyanaz volt mint az exemnek. Ha a hugom nevével egyezne meg azt is lesz@rnám
2017. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!