Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok ugy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ugy valakivel hogy külsőre egyáltalán nem tettszik viszont belül meg tökéletes és minden megvan benne ami nekem kell egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tartom vonzónak akkor nem.
2014. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mert nincs meg a testi vonzalom
2014. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Picit rosszul tetted fel ezt a kérdést, de azért érthető.:D


Én nem járnék olyannak, akihez nem vonzódom, mert egy jó párkapcsolatnak alapja a jó szex is. Márpedig ha nincs vonzalom, akkor nincsen jó szex sem. Viszont találkozni azért találkoznék vele párszor, hátha kialakul a vonzalom egy idő után. Ha nem, akkor meg ennyi volt...

2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*olyannal
2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert a külső megfog belső megtart szex hozzáláncol!
2014. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem letezik olyan hogy tokeletes

Te dontod el hogy jo e neked

2014. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretik az emberek azt hangoztatni h a külső nem számít csak a belső. A nagy lófa**t.

Persze fontos a belső is ha nem csak dugni akar vki, de na...

2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kizárt


akit most nagyon kedvelek, őt először észre sem vettem volna, nem jött be, de aztán megkedveltem, és azóta vonzódom hozzá.. de igazándiból rá nem lehetett volna azt mondani, hogy egyáltalán nem tetszik, mert nekem a vékony mosolygós vidám lányok tetszenek, ő meg az.. egyszerűen, csak nem az esetem... pl nekem a világos szemszínek tetszenek, az övé meg barna, és ilyenek, stb.. aztán megkedveltem... :3 és most nagyon tetszik a szeme is *-*

2014. okt. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!