Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok ilyen szituációban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen szituációban valakivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek.

Ha egy nap egy fiú odamenne hozzátok és közölné veletek, hogy szerelmes belétek és nektek is tetszik a fiú, de nem vagytok szerelmesek belé, csak egyszerűen tetszik mondjuk.

Ti járnátok ebben a szituációban valakivel, abban a reményben, hogy majd esetleg bele fogtok szeretni?

(Én nem.)

Előre is köszi a válaszokat! 


2016. jún. 5. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy lenne esély a kapcsolatototknak, ha egy kis idővel, szerelmes lennél belé, akkor szerintem belemehetsz.

De ha úgy érzed, hogy ennek semmi esélye sincs, még egy kis idővel sem lennél képes bele szeretni, akkor inkább hagyd.

Ez az egész tőled függ...

Egyébként én belemennék, ha a helyedbe lennék...

2016. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Nem tudhatod hogy végül beleszeretsz-e vagy nem és akkor mindkettőtök számára fájdalmas és kellemetlen lesz. De hallgass inkább a szívedre.
2016. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom mit csinálnék, majd hozza az élet. Szerintem én sem mennék bele, ha semmit nem érzek iránta. Ha már tetszene, akkor megmondanám neki, hogy tetszik nekem aztán megnézném mi a reakciója, mit mond és eldöntenénk mi legyen.
2016. júl. 2. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen...SOHA TÖBBET!

16L

2016. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fordított esetben volt csajjal ilyen, de nem sült ki belőle jó. Ettől függetlenül hasonló esetben most is ugyanúgy döntenék, mert ha épp nem vagyok szerelmes másba, akkor úgy sincs vesztenivalóm. :)
2016. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. aug. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!