Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17F Ha történetesen interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17F Ha történetesen interneten szeretnék ismerkedni Milyen oldalon ismerkedjek? Badoo? Tinder? , , ,

Figyelt kérdés
Valaki tudna javasólni?Volt már barátnőm de mostanában egyedűl érzem magam,bár tudom nekem nem olyan egyszerű csak úgy barátnőt találni de itt talán tud adni valaki valami kezdőirányzatot hogy interneten hol ajánlott bár tudom az internet az nem a legjobb hely erre-, mindenesetre ezt a típust keresem: olyan legyen aki nem a mai tömeggyártású Éjjel nappal Budapesten nevelkedtek soraiból való ☺ nyitott az új dolgokra, szereti a természetet, vannak tervei és nem csak unalomból ismerkedik:D,, legyen stílusa és persze legyen szép is 😀 Ha esetleg randira hívnám ne az legyen minden második cselekedete hogy a telefonját nézegeti. ☺ Kb ez lenne.. Bár ahogy észrevettem Bp-n és közelében nehéz ilyen típust találni,használtam Badoot és nekem ott ez jött le! Írhattok privátba is!

2017. márc. 15. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját példámat tudom ajánlani,ami mellesleg hatalmas nagy szerencsén múlt :D

Én a párommal love.hu-n ismerkedtünk meg,s azóta is(majdnem 2 éve) együtt vagyunk,s imádjuk egymást. De az tuti,hogy szerencse kell hozzá,hogy neten olyat találj,aki neked szimpi stb.

Nyugodtan írhatsz privátot is,ha van egyéb kérdésed. :)

19/L és 19/F

2017. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én "hot or not" alkalmazást használtam egy ideig, mert ott elég sok fiatal (14-18) éves van fent.. nekem mondjuk nem jött be,elég komolytalannak véltem az ott fellelhető embereket. Szórakozásnak, egy kis beszélgetésre, 1-2 találkozgatásra jó volt, de számomra így ennyi volt. Mondjuk a csaj felhozatalról nem tudok nyilatkozni... :D

15/L

2017. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az a vicces, hogy a jelenlegi barátomat akivel több mint egy éve vagyunk együtt, itt gyk-n ismertem meg. :D (előző)
2017. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
2-es 15évesen egyáltalán minek társkeresőzöl? 0.0
2017. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányként én csak a fiúkról tudok írni.


Nekem a Tinder nem jött be. A fiúk nagy része csak szexet keres ott... Egy-két komolyabb szándékú fiú van, de sokan nem jó beszélgetőpartnerek... :/

Rengeteg fiú pedig nem is ír rám, ha matchelünk... :( én meg úgy gondolom nem az én dolgom a beszéletést elkezdeni. Ha megtetszettem neki, a szövegemmel vagy a külsőmmel megfogtam őt, akkor legyen benne annyi, hogy ír!

2018. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En tindert hasznaltam es a jelenlegi parommal fel eve egyutt vagyunk. Imadjuk egymast, rengeteg kozos van bennunk. Velemenyem szerint nagyon szerencsesnek kell lenni valakinek hogy egy tarskereson tenyleg megtalaljon egy olyan szemelyt aki nem csak az elvezeteknek el es illik is hozza. Nekem is voltak olyan sztorijaim amiket inkabb nem irok le es hat tenyleg az a tapasztalat hogy a matchelt embereknek a 70%a vissza se ir. Nem hiszem hogy egy nonek lenne a dolga rairni a csavora. Lanyokrol nem tudok nyilatkozni.


18L

2018. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést majdnem 1.5 éve írtam ki. Ebből a kérdésemből lett egy kicsivel több mint egy éves kapcsolatom, ami jelenleg egy se veled se nélküled irányzatot vett, de ezzel csak annyit akartam mondani hogy bárhol találhatunk egy olyan személyt aki hozzánk illik csak nyitottnak kell lenni:)
2018. jún. 14. 21:20
 8/8 win válasza:

VIGYÁZAT CSALÓ OLDALAK !!! további társkereső embermilliók megkárosítását. Csak egy ki számítás : 450 millió regisztrált ember , ha csak 1% vásárol is fizet elő 5$ ért de nem annyit vesz le hanem 4x esét kb 20-30 $ körött húznak le . Az 1% 4,5 millió ember ha visszaküldenek 5 $ akkor is marad fejenként kb. 20$ az napi 9 millió $ egyenként kis összegű csalás. Jogi értelemben szinte értelmezhetetlen kár, de bolygó szinten nagy gazemberség.


Badoo, be2, flirt, stb ezek és a hasonló oldalak, csaló oldalak sajnos bedőltem ennek. Pióca vagy kullancs oldalak, melyektől nagyon nehezen tudsz megszabadulni. Tőlem pl. személyi igazolványt kérték hogy törölni tudjanak, mit gondoltok minek kell e személyim vagy a jogsim képe, persze hogy azért , hogy visszaéljenek vele telefonkártyát, hamis bankszámlát nyitnak vele. Egy frászt adtam meg nekik .


Megfenyegettem őket hogy feljelentem minden hatóságnál rendőrség, GDPR, adóhatóság, FBI, média minden hatóságnál és meg is teszem. Ezek nem adóznak 5x vették le a pénzt szerencsére web számlám volt. Tartsátok magatokat távol az ilyen oldalaktól kamu képek vannak főképp és egy egy balek nő és férfi. 90% hamis lopott képekkel van feltöltve. Mindegyik ilyen amelyik ingyenes partnert ígér a környékről, a szomszédból. Adjátok tovább.

2020. okt. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!