Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt hittem eddig minden jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem eddig minden jól ment de most meg nem írt vissza? :O

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány ès èn is jelöltem be ismerősnek mèg règebben..Ráírtam miután visszajelölt aztán szerintem nagyon jól elvoltunk ..nem unta a beszélgetést mert sokat kèrdezezett(többet mint én) és mondta a mondanivalóját is :) tegnap este írtam vissza a választ neki az egyik kérdésére de aztán bealudt és reggel jött fel netre és látta is az üzenetet de még nem írt vissza :/ :( ez most miért van? Aktív mert állandóan fent van néha megy csak le :/
2017. márc. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rossz napja. Vagy leakar rázni, várd meg a holnapot és ha nem ír hagyd rá, látja hogy nem keresed és majd ír ;)
2017. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben :) bár nagyon nehéz nem ellen állni hogy ne kérdezzem meg mi a baja :D amúgy most nagyon rossz mert megszoktam hogy minden percben vele írok :/ mondhatni hiányzik :/
2017. márc. 20. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet megunt téged. Vagy csak csúnya vagy és ezt ő is észre vedte :D
2017. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!