Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti örülnétek ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti örülnétek ennek a közeledésnek vagy ez nagyon nyomulós?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csodaszép lány akit rendszeresen látok suli után. Elég sokszor ugyan arra megyünk sőt van, hogy egy busszal csak ő ugye később száll. És hát nem nagyon szokott nézelődni de párszor már összeakadt a tekintetünk, először a szemembe nézett sokáig (akkor kábé belezúgtam) de mostanában csak elkapja a tekintetét, viszont érdekes, hogy elég sokszor ha ránézek valahogy furcsa módon néz engem de azonnal elnéz másfelé szóval szerintem tetszem neki :)


És arra gondoltam, hogy legközelebb ha látom akkor megszólítom és beszélgetni kezdenék vele és mondjuk felajánlom neki hogy hazakísérem és addig is beszélgethetnénk. Egyébként nagyképűség nélkül eléggé helyesnek mondanak, meg azért tetszeni szoktam a lányoknak, de én most igazából csak neki akarok. Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább hagyjam? Nemtudom tetszene-e neki a dolog vagy csak megijeszteném bár szerintem nem az az ijedős fajta :D Nagyon szép szóval biztosan sokan próbálkoznak nála.


2017. márc. 21. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenképp próbád meg. Ha a lány tényleg azt csinálja, amit mondtál, akkor jó esélyekkel indulsz és örülni fog neki :)
2017. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Én örülnék neki ha egy helyes srác elkezdene velem beszélgetni a buszon és hazakísérne. Ha meg megilyed legalább megpróbáltad. Sok sikert:)
2017. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!