Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-20 éves hölgyek! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves hölgyek! Ti milyen közeledésnek örülnétek egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Örülnétek, ha valaki elhív táncolni egy diszkóban, vagy elutasítóak vagytok? Jó ötlet meghívni a kiszemeltet egy italra, vagy butaság? A barátnőitek társaságában is szívesen közeledtek férfiakhoz? Milyen leszólítás a leghelyénvalóbb egy diszkóban?

2017. jan. 13. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, nem vagyok elutasító, ha azt érzem, az estét akarod kellemesen eltölteni, nyomulás és kötelezettség nélkül, és nem süt rólad, hogy dugni akarsz. Bocsi.

És ha nem vagy (túl) ittas vagy drogos.

VOlt ilyenből már kapcsolatom, de a nyomulást nem szeretem. Hol a határ? Nem tudom. Kérdés, beszélgetés, és kölcsönös szimpátia. Hogyan szólíts le? Minden kamu szöveget, PUA dolgot mellőzve. AKár hiszed, akár nem, a legjobb, szia Balázs vagyok, van kedved táncolni velem?

A sablon szöveg taszító, és viccesnek szánt is. Őszinteség. Nem mondom, hogy mindig bejön, de lányok sem találnak mindig párt. (Normálisat). Persze kérdés, mi a célod? Rendes lányt megismerni, vagy dugni. Ha dugni akarsz, akkor ribi lányok elé egy drága pezsgő és drága kocsikulcs....

2017. jan. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legjobb szoveg se er semmit, ha nem jossz be. Ha bejossz, lehet en magam megyek neked veletlenul, hogy beszedbe elegyedjunk.
2017. jan. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól írta az első két válaszoló. Férfiként én is ezt tapasztalom.
2017. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Diszkóba nem ismerkedni járok, hanem bulizni, táncolni a barátaimmal, ki nem állhatom, amikor ott próbálnak nyomulni.

Beülős, beszélgetős helyen szívesebben ismerkedek, ott nincs olyan zene, amitől beszélgetni sem lehet. Ismerkedésnél egyébként is jobban örülnék, ha ez nem abból állna, hogy egy ismeretlen srác tánc közben tapogat éa próbál simulni...

Sokkal jobban örülnék, ha odajönne, hogy csinos/ kedves vagyok, szívesen beszélgetne és megismerne, ha én is szeretném.

2017. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2017. jan. 13. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Most kaptál pár választ a nők tudatos énjétől, sajnos a gyakorlatban ezek a legtöbbször nem fognak működni.


Nézd meg mit csinálnak a nőknél sikeres férfiak, nem úgy mennek oda, hogy "szia, bocsi, ne haragudj, esetleg volna kedved táncolni?".

2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hamar megérzem, hogy van-e értelme egy fiúval ismerkedni, de senkivel se vagyok elutasító. Engem taszít ha valaki cigizik vagy ha alkohol szagú a fiú és úgy jön hozzám. Nyugodtan felkérhet táncolni, de nem tapizás legyen belőle. Én eddig csak szülinapokon vagy más bulikon voltam, s nem diszkóban. Itt az alkoholt nem vásárolni kellett. Legyél kedves, de egy diszkóban tényleg nem igazán lehet ismerkedni.

18/L

2017. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt valljátok, hogy diszkóban nem lehet komoly kapcsolatra szert tenni?
2017. jan. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!