Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti milyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen fajta közeledésnek örülnétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, de csak látásból ismerjük egymást (egy suliba járunk). Nem nagyon akarok a suliban kezdeményezni, hogy ne 'csámcsogjon' mindenki ezen, és ha nem jön össze, akkor ne röhögjön ki senki. Gondoltam rá, hogy esetleg elhívom egy házibuliba vagy valahova, de amíg nem ismerem ez nem fog menni. Szerintetek, hogyan közeledjek, hogy tudnám megismerni?
2013. jan. 27. 17:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
erre valo a facebook ..vagy ha vannak közös barátaitok közösen kimozdulhattok.. azután a buli az jo ötlet :)
2013. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én elég heves személyiség vagyok,ezért szeretem,ha valaki egyértelmű

szerintem legyél tökös,és menj oda hozzá

2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen mondás, hogy "A nők nem tudják mit akarnak, de azt nagyon!" Szóval nem tudom :D Add önmagad!

20/l

2013. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A suli mit jelent? általános iskolát, szakközepet, vagy orvosi egyetemet? hány évesek vagytok? Nem mindegy!
2013. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Középiskola, 16 évesek vagyunk.
2013. febr. 5. 18:08
 6/13 anonim válasza:
én annak örülnék a legjobban, ha facebookon rámírna az illető, és beszélgetnénk, és add a tudtára hogy tetszik neked:) ha egy idő után ő is kedvel akkor rád fog írni, suliba is oda tudsz majd menni beszélgetni és így máris elindult valami:)
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, csak nem is ismerősöm, ha bejelölném nem biztos, hogy visszaigazolna ( én se biztos, hogy visszaigazolok egy idegen embert)
2013. febr. 5. 18:17
 8/13 anonim válasza:
Bár a hülye böködést én nagyon fölöslegesnek tartom, esetleg próbálkozhatnál azzal, ha nem akarod bejelölni. Én viszont nem szoktam visszabökni senkit és nem éppen imponáló szerintem ez a dolog... Egy biztos, ne látszódjon rajtad nagyon, hogy tepersz és próbálod megszerezni. Tudom, szemétség, de ha ezt látja elsőre egy lány, akkor már vesztettél. De ne is légy bunkó és lekezelő! Én a legjobb barátnőjénél kezdenék, haverkodj össze vele (akár neked az egyik haverod/ismerősödön keresztül) és hívd el őt, nyilván hozza a legjobb barinőjét, tudni illik párban járnak. De mindez legyen tök spontán! ;)
2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Flora... válasza:
menj oda hozzá a suliban. legyen önbizalmad. aztán hívd el moziba:D be fog válni.
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
csináld azt, hogy mikor meglátod, rá mosolyogsz! vagy nézd, és mikor épp meglátna, akkor kapd el a fejed...kis fáziskéséssel! egy kis idő után tuti, hogy rád fog írni facebookon, vagy elkezd majd köszönni! ;)
2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!