Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik a jobb agyhúzás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik a jobb agyhúzás?

Figyelt kérdés

Szoval szerintetek melyik a "jobb" , hogyan lehet jobban huzni egy lany agyat? Es mikor vonzodtok jobban egy fiuhoz? Vagyis tegyuk fel tetszik valaki es belezugtok: Ha ugymond elerhetetlennek tunik, azaz nem igazan adja jelet az erdeklodesnek (persze eleinte adta pl szemezett veletek,nezett stb) es nektek viszont tetszik szoval elkezdetek ugymond rajongani erte mivel kvazi nem ismeritek nem beszeltek de azert tetszik nektek nagyon is.


Vagy pedig ha mar szoba elegyedtetek vele, ahol kedves volt veletek, vicces es okosnak is tunik. Neha pimaszkodik is veletek, nem ti vagytok a kozeppontjaba de nagyon szeretnetek es vagytok ra :) Tehat itt beszelo viszonyba vagytok.


2017. márc. 23. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem vonzó.
2017. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én akkor zúgtam bele a páromba, amikor megismertem. Konkrétan sokat beszélgettünk és tetszett az életfelfogása, a humora, a látásmódja... kb. onnantól vesztem el.


A lányok a rendkívüli férfiakat veszik észre, egy olyan fiúhoz szeretnek tartozni, aki kirí a tömegből.

2017. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!