Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az arcszőrzet mennyire zavaró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arcszőrzet mennyire zavaró csókolózásnál? Lányok nektek, hogy jobb?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a borosta a kedvencem.
2017. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Emberek ***** válasza:
50%
Barátnőm nagyon szereti, ha van bármiféle arcszőrzetem, akár csak borosta, akár hosszabb szakáll-szerű
2017. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem lehet gond ,ha esetleg szúrja? Még nem ismerem annyira a leányzót, szóval nem cinkes ,ha rákérdezek?
2017. febr. 23. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2017. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon taszító. Az arcszőrzet még egy alapból helyes srácot is el tud rontani.
2017. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van borostám, a barátnőm szereti. Azt mondja, hogy nem szúrja.
2017. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én szeretem, vonzanak azok a pasik, akiknek van arcszőrzete. akár egy borosta is jobban beindít, mint egy babapopsi arcú (de pl most egy babapopsi arcú barátom van és imádom..szóval nem olyan fontos ez:))
2017. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem arcszőrzettel sokkal kellemesebb.

Pl. amikor a nyakamat, arcomat, számat így csókolja meg, nagyon izgató, kicsit csiklandós, de pont ettől olyan élvezetes.

2017. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, mármint van olyan, aki szereti, van, aki nem, valamint nem mindenkinek áll jól, de van, aki kifejezetten szexibb egy kis borostával, sőt szakállal is. A legtisztább, ha megkérdezed, ebből látni fogja, hogy érdekel a véleménye, ami amúgy is plusz pont. :) (Csókolózásnál egyébként szerintem egyáltalán nem zavaró, nem szúr.)
2017. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, nagyon zavar. Még a borosta is.
2017. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!