Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, tanácsotokra van...

Anyukák, tanácsotokra van szükségem a 3 hónapos babámmal kapcsolatban, lehet elrontottam? Idegen helyen csak kézben van el, nem engedi hogy letegyem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma 3 hete hogy járunk baba-mama tornára. Minden baba 2-4 hónap között van. Jóga szőnyegen végzünk gyakorlatokat, úgy hogy a babák végig mellettünk vannak. Az összes baba elvan az anyukája mellett, egy hangot nem adnak ki, az enyém 10 perc után el kezd ordítani, még fel nem veszem és attól kezdve nem tudom lerakni.

Otthon el van, fél-1 órákat is a játékaival, de ott nem.

Már annyira szégyenlem magam, a többi anyuka megvető pillantása miatt, hogy szerintem abba is hagyom a tornát, pedig előre ki kellett fizetni a 3 hónapot.

Szerintetek van valami mód rá, hogy megmaradjon ő is mellettem, ne csak a kezemben?

Azt be kell hogy ismerjem, hogy sosem hagytam sirni, de nem is egy sírós baba és lehet ott rontottam el, vagy szerintetek?


2016. jan. 15. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ki fogja nőni...ugyanilyen volt a lányom 4-7 hónapos kora között...aztán egyik napról a másikra kinőtte azóta egy csoda nyugodt mosolygós baba.

hagyd abba a tornát, ha nem élvezi. nem ér ennyit az egész.

2016. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiammal 3 hónaposan és még egy évesen sem lehetett elmenni semmilyen foglalkozásra, mert 10 perc után ordított. Én is így voltam vele, mint te, hogy éreztem magamon a megvető pillantásokat... Nem tudsz mit csinálni. Felejtsd el ezeket a foglalkozásokat, később be lehet próbálni egyszer, hogy mi a helyzet, de ha ordít, ne haragudj rá. Mi vettünk az állatkertbe éves bérletet, és ez lett a kikapcsolódásunk. Ja és a peluscsere is tiszta ordítós rémálommá vált egy idő után...
2016. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem tudok mit tenni. Csak azt nem értem, hogy a többi 15 baba, hogy bir ki nyugodtan 1,5 órát csendben az anyukája mellett. Ezért gondolom azt hogy én rontottam el valamit.
2016. jan. 15. 19:53
 4/6 LadyLoss ***** válasza:
96%

Semmit nem rontottál el! 3 hónapos. Nem tetszik neki a dolog. Most az ő igényeihez kell igazodni. Az én első lányommal se lehetett sehová menni, katasztrófa volt minden lépésünk amit a lakás falai kívülre terveztünk vele. Később megváltozott. Kb. 2 évesen lett "ember barát, érdeklődő".

Fogalmam sincs hogy bírnak ki 1,5 órát azok a babák, de tényleg. Nekem a 3,5 évesem se bírna ki annyit csendben. Az meg, hogy a síró babád miatt lenéznek, megvetnek felháborító. Már csak ezért is eljönnék onnan, demoralizáló bagázs.

2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Nem tudom, csak olyan rossz érzés. A többi vagy fekszik csenben vagy alszik, ha tud az enyémtől. De ami a legrosszabb, ha nem sir akkor meg hangosan nevet és gőgicsél, amire szintén húzzák a szájukat, mert zavarja a babákat az alvásban :-(

Különben el lehet vele bárhová menni, csak kézben kell hogy legyen és kifelé fordítva, hogy lásson mindent, úgy el van órákon át.

2016. jan. 15. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát, a leírtak alapján nem a te babádban van a hiba, hanem a többi szülőben. A gyerek része, hogy gőgicsél és nevetgél, erre húzni a szájukat...
2016. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!