Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem-e ennek a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem-e ennek a fiúnak szerintetek? Miért nem ő ír rám vajon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A szünetben mellém ül sokszor, elég szoros a viszonyunk, mivel osztálytársak vagyunk, így szinte mindig beszélünk (inkább csak személyesen).

Észrevettem rajta jeleket,de egyértelműen nem tudom eldönteni, viszont a kacsintás (mivel félénk srácról van szó) elég "durva" jel a részéről.

Amiket szokott csinálni: sokszor néz, megjegyzéseket tesz: ez vagy te, nem látszik(amikor mesélem neki hogy tanultam), meglátszik(amikor mesélem, hogy nem tanultam) ... :D

Pl. biosz órán szemben ülök vele, és mikor nevet,közben rám néz. Szemezni is szemeztem vele többször is, attól függetlenül,hogy félénk, nem szokta elkapni a tekintetét,inkább én vagyok az, aki a vesztes,és elmosolyogja magát... :)

Ma pl. megbökte a derekamat, szerdán rádőlt az oldalamra háttal a padon, van amikor csak szimplán bökdös,a combját az egyémhez löki, vagy kötekedésképp kiszedi a fülemből a fülhallgatót... :D

Mindig egymás füzetét kérjük el,ha valamelyikőnk nem volt suliba /pl. a házit nem tudta megcsinálni.


Nekem tetszik a srác, és úgy gondolom, lehetne több is, csak mivel osztálytárs,jobb lenne minél későbbre halasztani ezt a dolgot. Sajnos a későbbiekben nem egy helyen tervezünk továbbtanulni. (Ő állatorvos szeretne lenni,szóval gondolom Pestre menne, én pedig gyógyszerészkaron gondolkodom, Debrecenben).


Annyit kell tudni a fiúról, hogy azonos az érdeklődési körünk, tudunk mindig beszélni mindenről, ugyanolyan zenéket szeretünk (Halott Pénz, Deniz,stb...), és mivel biokém tagozatra járunk, hasonló a szándékunk a későbbieket illetően. Mindketten 4,5+-os átlagúak vagyunk a suliban, de nem szakadunk bele a tanulásba, vagyis inkább csak annyit mondanék, hogy nem vagyok stréber,de ő sem... Én sem tanulok sokszor, és csak épp megúszom a felelést/dogát... Tegnap pl. este 8-9-től kb. 11:30-ig beszéltünk... Ma meg mondta,hogy nem hagytam tanulni... De persze ha annyira nem akart volna velem beszélni, lelépett volna.


A kapcsolatunk annyi, hogy állandóan együtt lógunk, mondhatom, hogy a legjobb barátom, de azért sok mindent nem tudunk egymásról. Nem beszélünk nagyon a családban történt dolgokról, inkább valami baromságról, mint mindig :DDD meg oktatjuk egymást, hogy ki mit tud jobban... Nincs gépje, szóval csak a telóján netezik, bár ott se nagyon. Így annyira sulin kívül nem beszélünk...

Gondoltam rá, hogy nyáron el kéne hívnom a városba,hogy találkozzunk,(nem egy városban lakunk) mert tök jó lenne beszélgetni ,röhögni egy picit (persze ha már több hét eltelt,- nehogy megtudja,hogy állandóan vele lennék- és kicsit ő is hátha gondolt már rám) ...

De arra is gondoltam, hogy várok. Várom,hogy erősebbre fordulja a viszonyunk, esetleg osztálykiránduláson tudnánk kötetlenül beszélgetni, bármiről, és őszintén.

Megbízunk egymásban, biztos vagyok abban,hogy rábízhatom a titkaimat,és ő is rám (bár ő nem is mondja hogy vannak titkai) :D. Az egyik fiú az osztályban azt mondta nekem,hogy nem tetszik az én kiszemeltemnek senki, de szerintem ez nem így van, csak nyilván nem bízott meg benne, és nem mondta el neki( már azóta nincsenek is jóban). Meg nem is gondolom hogy valaha beszél ő az érzéseiről bárkinek is...

Szóval ez van, nem tudom mit tegyek. Én sem írok rá mindig, egy héten kb. 2-3-szor, de inkább csak hétköznap. Hétvégén pedig csak akkor,ha vasárnap este megkérdezem, hogy mit kell másnapra tanulni (de mindig ilyen alibivel írok rá...máshogyan nem tudok).

Mindezek mellett kedves velem, mindig viccelődik, udvarias, és szerintem máshogy viselkedik velem mint a többi lánnyal. Nem csajozós típus, nem is volt még barátnője,de azt ma is hallottam (mellettem ült a padon), hogy a többi fiúval egy lányt beszéltek ki,aki előttük ment , és szerintem direkt hangosan mondta, hogy halljam...


Félek igazából a "randira hívástól", mert lehet,hogy megijed, mert rájön,hogy tetszik nekem és esetleg meghátrál,ezt viszont egyáltalán nem akarom... Ezért gondoltam,hogy a tanév végéig minden marad az eddig megszokott módon...

(Nem szoktunk ölelkezni, és szívecskét, vagy puszis fejet küldeni egymásnak fb-n sem. Egyszer küldött, tavaly,amikor szülinapjára csináltam neki egy videót...:) )

Lehet,hogy majd egyszer,ha már belerázódunk a nagy beszélgetésbe, megölelem, de ezt osztálykirándulásra tervezem, ott lehetünk kettesben is...

Segítenétek légyszíves?

Nagyon köszönöm, és azt is,hogy idáig elolvastad!!! <3


2017. márc. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Barátságból lehet szerelem de szerelemből barátság nem. Jobb vigyázni,osztálytársal sose járunk!!!!

Meg lehet csak meg akar rakni,az pedig nem jó. Bármi megeshet. De nyugi lesz ez rosszabb is. Szüzen úgyse kellesz senkinek. Tudod mit hívd randira és feküdj le vele úgy majd be futsz az életben. És nem fogsz ilyen sz*r kérdéseket posztolni. Legyél már te is tini ku**a,nem értitek így van csak esélyetek....

2017. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Húha!

Nem, nem olyan típus... És amúgy szűzek vagyunk mindketten.

Az lemaradt, hogy 16 évesek vagyunk.

2017. márc. 24. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:

Az meg ne legyen akkora probléma,hogy szűz vagyok, inkább büszke vagyok rá,mert az osztályban a lányok több mint fele már nem az.

Nem gondoltam volna,hogy ilyen választ kapok, sajnálom,hogy "szar a kérdésem",de tanácstalan vagyok... Nem leszek tipikus tinik. ...

2017. márc. 24. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszoló csak ironizált szóval ne vedd komolyan a szavait :D
2017. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!