Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejovok neki? (a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki? (a tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mar egyszer feltettem egy kerdest ide errol,de az az elso talink volt. Most jott a masodik. Ez nem volt annyira varazslatos mint az elso de meg is jo volt. Igaz nm kettesbe voltunk de na.


Tortenet roviden:


Szoval van egy srac (mar meseltem) es eljott a masodik talink (az az a otodik de ez a ketto a fontos)na szoval eljott a tali,elhivott engem,hogy menyjek veluk (o es nehany haverja) a westendbe. En elmentem veluk. A haverjai nagyon kedvesek voltak es en is veluk. De a fiu aki bejon mindig mellettem setalt,ha lemaradtam megvart. Aztan mikor a tobbiek busszal mentek o jott velem gyalog. Mindig a kozelemben volt,mindig mellettem alt vagy ult. Sokszor nezett ram,es mosolygott is. Megkerdezte,hogy mit szeretnek enni vagy inni(a westendbe kajalda) mondtam,hogy koszonom de semmit. Azt mondta olyan nincs mondjam mit szeretnek,mondtam tenyleg semmit. Erre o ,hogy ne mar egyel mar legyszi. Aztan szerencsere lebeszeltem a meghivasrol(nem szeretem ha meghivnak valamire,kedves gesztus de felesleges penzt koltenie ram.) De mivel en nem ettem nem ittam ezert o se. A buszon mikor mar en is buszoztam veluk mert a kis gonosz vett nekem jegyet😊 (nem gonosz) akkor is sokszor nezett. A labfeje szinten felem mutatott. Kozelebb alt hozzam. A huvelyk ujjat zsebre dugta. Igazgatta magat. De mikor hosszan neztem es mosolyogtam,par masodpercig nezett aztan flegman azt kerdezte hogy mivan. Mondom semmi. Leszaltunk elbucsuztunk megolelt. De ezen az egy "mivan"-on kivul rendes volt vegig. A haverjai is.

De meg most se tudom ,hogy tetszem neki vagy sem.

Szerintetek?

Ja es a haverjai nem ugy voltak rendesek ,hogy ossze sugtak a hatam mogott meg kuncogtak mint a huncut babak. Csak siman mosolyogtak kedvesen koszontek,beszelgettek velem. Aranyosak voltak.

Szerintetek tetszem neki?



2017. márc. 26. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezekből a jelekből én azt veszem le hogy tetszel neki.Néha lehet flegma mert nem tudja hogy előtted hogy viselkedjen.Egyébként nagyon szép sztori.:)

Nyugodtan mond el hogy mit érzel.

2017. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen bejossz neki . Nem veletlenul hivott el magaval . Szerintem elkellett volna fogadnod valami etelt tole , lehet zokon vehette egy kicsit . Tarsasagba elvileg a fele all a labfeje akit legjobban kedvel stb.
2017. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 powerfull válasza:
Be jössz neki szerintem.nyugodtan kérdezd meg tőle h tetszel-e neki és akar e tőled valamit (kapcsolat)
2017. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha csak siman kedves volt? Mert nem akart bunko lenni stb? Nem merem megkerdezni felek hogy nem tetszem neki:(
2017. márc. 26. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

A két dolog más :)

Merd megszólítani, sosem tudhatod mi lesz a vége.Ezek egyérteműen elárulják hogy bejössz neki, nem kell félned.Légy bátor!:)

2017. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:) kedvesek vagytok:) valami tanacs hogy hogyan kozoljem vele?
2017. márc. 26. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tetszek neki:(( mert az egyik haverja irogatott a telefonjabol hulyesegeket (ma) es akkor nem adna neki oda:( szedintetek?
2017. márc. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!