Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintettek bejovok neki? (A...

Szerintettek bejovok neki? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany aki nekem nagyon tetszik Facebookon szoktam hozza szolni (eloben meg nem talalkoztunk) megirtam neki hogy tetszik nekem

de erre o csak egy mosolygos smilet kuldott ezutan kerdore vontam hogy bejovok e neki de azota se valaszolt semit pedig latta az uzenetett :(

Szoval Szerintettek van nala eselyem ? Miert nem irt semmit hogy ha latta az uzenetet ? Szerintettek kezdemenyezek meg egy hozzaszolast mi legyen a tema ? bocsi hogy ebbol 3 kerdes is lett :) koszonom a valaszokat ;) (az ekezetekert is bocsi mobilrol irtam)



2014. szept. 29. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen, flegma a csaj.
2014. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm lehet hogy igazad van hissz annyit irhatna legalabb hogy igen bejovok neki vagy nem (de a nevnapomon most volt felkoszontott akkor lehet megsem flegma❓)
2014. szept. 30. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

ha élőben még sose találkoztál vele honnan tudod, hogy tetszik? egy kép alapján döntötted el? :D

jó az egy dolog, ha látok egy csajról képet akkor megmondom, hogy tetszik-e vagy nem, DE! csak a kinézetéről tudok mondani így véleményt, semmi másról nem, hisz : nem ismerem !


a legtöbb lány meg amúgy az ilyesmire nem fog neked válaszolni, főleg nem neten mivel nem akar megbántani, ha meg tetszel neki tegyük fel akkor se fog neked azonnali választ adni, hogy " de nekem is bejössz gyere együnk gyrost együtt ! " neten nem alakul ki kötődés, elkezdődhet de ahhoz, hogy legyen is valami élőben is találkoznotok kell...

2014. szept. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így kicsit túl közvetlen megnyilvánulás.. simán tolakodásként hathat és ő kellemetlen szituként élheti meg, még ha esetleg be is jössz neki. Férfiként figyelmesnek kell lenni a lányokkal, és ha tetszik, azt indirekt módon éreztetni velük, mondjuk törődéssel, flörtöléssel. Ez, hogy "tetszel nekem", csak egy egyéni szocproblémád a lány szemében.. éreztesd vele, meg kell győznöd! :)
2014. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálok a leirtak szerint cselekedni 👍
2014. szept. 30. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!