Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bejovok neki?...

Szerintetek bejovok neki? tobbi lent. (14/L)

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy irto helyes sraccal akibe halalosan beleszerettem..en 14 vagyok o 17...annyira ismerem mar hogy nem az a tipus aki "arra" megy mert mar volt tavkapcsolata...rengeteg lany oda van erte es sok lannyal is beszeltem aki szereti es nekik meg valaszolni se valaszol facebookon..de nekem mindig ir tegnap is ramirt es azt mondta szep vagyok ..en nagyon beleszerettem tudom ha csak baratilag irta nagyot koppanok de nem akarom elsietni azzal hogy elmondom neki mert felek h korai meg par honapos ismerettseg utan...en szenvedtem mar miatta sirtam at ejjeleket stb.
2014. aug. 19. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ő írt rád, akkor valószínű, hogy bejössz neki
2014. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
értem meg senki sincs oda pedig nem vagyok rossz ember :(
2014. aug. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gunbarney válasza:
Ha ő írt rád akkor biztosan bejössz neki, de vigyázz mert a 17 éves srácok igazi hormonbombák :D
2014. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!