Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esély hogy összejövö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély hogy összejövök vele?

Figyelt kérdés
Én 19 éves, átlagos srác vagyok. Tetszik egy lány akit nem régen ismertem meg, nem volt még semmilyen kapcsolata.((Ő 17 éves)). Több napos beszélgetések után sem nagyon vette a lapot, majd elmondtam neki hogy mikor foglalkozik Ennyit egy fiú egy lánnyal. Ő mondja hogy már érti, de sajnos nem lehet semmi köztünk, mert fél a csalódástól. Mondom neki, nem is ismerjük annyira még egymást, menjünk el bulizni egy klubba, ott némi ital társaságában jobban megismerkedhetünk. Azt mondta okés. ((ebből látszik hogy ő sem tudja mit is akar pontosan)). Neki nem sok önbizalom jutott az élettől, tapasztalata is nulla. Ezzel szemben én már több lányon és alkalmin is túl vagyok. Szerintetek ha végeztünk a beszélgetéssel akkor hívjam ki a club udvarára valami indokkal, és ott smároljam le? Ötleteket várok. Tényleg nagyon tetszik a lány, és szerintem én is neki ha eljön mégiscsak velem :)

2017. márc. 29. 22:45
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet volt a részedről menjetek el ismerkedjetek meg, beszélgessetek sokat de szerintem ne csókold meg még így első "randin" mert mivel még nem volt kapcsolata ebből gondolom, hogy még nem is csókolózott és az, hogy tetszik az még nem minden... Ismerd meg jobban, hívd el utána is kettesben aztán kicsit feloldódik és nem lesz feszült. Nálam is így volt aztán nem rég megtanultam csókolózni :)

16/L (azért remélem, hogy a korom ellenére segítettem)

2017. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. 20 éves vagyok eddig 3 barátom volt. Mindegyik komoly kapcsi volt a harmadikkal most leszek együtt 5 éve. De ha mondjuk tegyük fel nem lenne barátom és valaki elhívna randira én sem örülnék ha már az első randin szinte nulla ismererséggel csak úgy lekapna...független attól tetszik e vagy sem. Akkor gondold el szegény lányt akinek - feltételezem - nulla tapasztalata van ilyen téren. Persze vannak tipikus mindenr vagy semmit lányok de azok többsége nem a tartós kapcsolatok híve (tisztelet a kivételnek) szóval szerintem légy türelmesebb és udvarolgass kicsit neki
2017. márc. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ennyire megtervezni, a helyzet adja majd. Van tapasztalatod annyira nem csinalhatod szarul ha atlagos srackent volt mar par nod. Ha latod hogy jol erzi magat megprobalhatod, de azert ne a pia miatt legyen barmi is. Spontaneitas a legjobb..indok se kell csak max kimentek levegozni. Bar ez a "felek a csalodastol" a legeslegszarabb burkolt lekoptato duma, de ha talalkozik veled lehet eselyed. Egyebkent az eselyed 34.56 % ha pontos akarok lenni...:) ( viccelek ) hajra!
2017. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

osztam szoroztam, stb... 13,68% az esély rá, hogy összejöttök.


Ha eléggé leitatod, akkor arra az éjszakára 56,26%-os esélyetek van összejönni, de utána már csak 1,35% marad arra, hogy valóban összejöjjetek, és ne ragadjatok le egyetlen pár órás smárcsatánál.

2017. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!