Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban és baromira beleestem. Beszélgettem vele, mindent tud ő is, de nem tudom mit csináljak. Nincs ötletem hova vigyem, hogy komolyabban megismerkedjünk. Suliban semmit nem tudok kezdeni. Nem adja magát könnyen és ez tetszik. Visszatérve a kérdésre, valami ötlet hogy első randin mit csináljak? Virág, Esti séta stb.

#randi #szerelem #lány első
2017. ápr. 5. 18:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Minden lány különböző, ami másnak tetszik talán neki nem. De talán annyiban hasonlítunk, hogy szinte mind szeretjük a romantikus sétákat, a meghitt hangulatot :)

Vegyél neki valami szép virágot (elsőre talán ne pont rózsát, és nem is nagy csokorra gondolok, egy szál szép szegfű is tökéletes, könnyed hatást kelt) csak hogy érezze előzetesen is gondoltál rá, a törődést, hogy nem futó kalandnak gondolod. Hívd el egy sétára késő délután mikor a nap már lemegy, nevettesd sokat, ez nagyon fontos! :) Ha elfáradtatok üljetek le egy kevésbé forgalmas helyen egy padon, beszélgessetek, kérdezgesd de ne faggatás szerűen, érezze hogy érdekel téged ki ő, vagy esetleg beülhettem valahova egy nyugisabb helyre sütizni, vagy fagyizhattok is akár, már jó az idő. Te fizess úriemberhez méltóan :) kísérd haza a találka végén, és nyugodtan öleld meg búcsúzáskor finoman, tetszeni fog neki :)

Hány évesek vagytok egyébként?

16/l

2017. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló szinte mindent leírt!

Szerintem se kell elsőre nagy dolgokat csinálni, szerintem elég, ha elmentek sétálni, beültök egy cukrászdába vagy kávézóba ha akartok, úriember módjára meghívod őt, te fizetsz. Beszélgessetek, de ne faggatásszerűen, nevessetek, bókolhatsz is neki (peldaul hogy de csinos vagy). A végén kísérd haza, ha tudod.

A virág szerintem is jó ötlet.

Ha jól vettem le abból amit írtál, akkor a lány is tudja, hogy tetszik neked és neki is tetszel? Ha igen, akkor nyugodtan megölelheted a randi elején és a végén, megfoghatod a kezét is. Ennyi belefér, szerintem. Sokan mondják hogy első randin ne legyen csók, de ha tényleg egyértelmű hogy mindketten ugyanúgy éreztek és úgy adódik a pillanat, esetleg a lány ad jeleket, akkor szerintem nyugodtan lehet csók is.

Én így gondolom. Ha ezt csinálná a fiú, aki tetszik nekem, amit leírtam, annak nagyon örülnék.

14/l

2017. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deniel9 ***** válasza:

Én első randira egy szál rózsával vártam a kiszemeltemet aki egy nagyon aranyos és szép lány volt , az europarknál találkoztunk és ott fagyiztunk , járkáltunk össze-vissza és beszélgettünk sok mindenről. A téma magától fog jönni , ne parázz rá a dologra mert csak rosszabb lesz.

A végén ha késő van és a lányt nem zavarja kísérd haza..és ha odáig fajul a dolog lehet hogy az első csók is elcsattanhat (: 17/F

2017. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!