Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha tetszett nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszett nektek régen 1 fiú, és azóta változott (pozitív irányba külsőleg) az még mindig tetszik nektek? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetek, viszont kiderült van "barátja" aki külföldön dolgozik de nem tudja mi van köztük, de szívesen beszélget Velem.. Mondta, hogy régen nagyon tetszettem neki, erre mondtam, hogy akkor késő részemről ez az egész, erre csak annyit írt, hogy "hát lehet"..Szerintetek lehet még esélye, hogy lesz valami, vagy mondjak le róla? :D

2017. ápr. 7. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol nevetős smile azt takarja számomra, hogy belül tudott te nagyon jól a választ, hogy eléggé sínen lehet ez a dolog. Hát igazándiból nyilván ha kételkedik a jelenlegi párkacsolatában akkor könnyen el tudod csábítani.
2017. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát.. mondta, hogy a faszija megkérte ne legyen senkivel és, hogy Ő ezt "betartja" , szóval érdekes..:D
2017. ápr. 7. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

A fő kérdést elolvasva azt tudom mondani igen.

Volt egy fiu akibe 4 évig fülig szerelmes voltam , de feltem vele kezdeményezni.

Eddig ducis volt , es most fogyott es izmos lett úgyhogy meg jobban tetszik, ugyhogy van ilyen. De meg mindig nem merek vele beszelni,pedig heti egyszer szakkor miatt talalkozunk. :(

Otletek?

2017. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!