Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Gaga pozitív vagy...

Szerintetek Gaga pozitív vagy negatív irányba változott az első szám a a Pokerface után? (mármint külsőleg)

Figyelt kérdés

Szerintem a Pokerfaceban még gyönyörű volt (íme egy kép) :

[link]


Mostmeg így néz ki:

[link]


az arca tisztára beesett és nagyon vékony lett...nem tudom, neki nem nagyon tesz jót a sztárság...SZERINTEM! Mi a ti véleményetek? : )


2011. máj. 27. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled!
2011. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A sminktől néz ki beesettnek az arca. Az elsőn nincs annyira ki sminkelve. Amíg a másodikon meg még a nyaka is sminkes. Meg a photo shop csodákra képes!:)
2011. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy a Just dance volt az első száma, amivel befutott, de mindegy. :D

Már akkor is csúnya volt, most is az és ízléstelen. Még a sztárság előtt, barnán jobban nézett ki, szépség nem volt, de azért rá lehetett mondani, hogy jó csaj. Mostmár találó a monster kifejezés. XD

2011. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem egy szép nő Lady Gaga (nem is csúnya, de olyan fura feje van), viszont nekem most jobban tetszik. Igaz sokat fogyott meg minden de most legalább valamennyire egyedien néz ki, a Pókerarcban olyan tucat volt, én akkoriban azt hittem amúgy hogy na megint egy újabb párszámos popsztárocska... De azóta imádom a zenéit. :'D (újakat, régieket is)
2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pokerface és Just dance esetén még teltebb volt. Ha megnézi az ember a testét látja. Nagyon lefogyott, túlságosan is, és ezért nem előnyére változott.
2011. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hja. Sztárság -> drog -> soványság.
2011. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem sose volt szép, nem is lesz.
2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
ti komolyan nem látjátok, hogy a 2. képen az nem is az ő arca, tök megvan csinálva. :DD jóhogy azt nem írod, hogy csontot növesztett. úristen :D
2011. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: nem mondod? szerinted mi nem tudtuk? azért mert te hülye vagy nem kell minket is annak nézni
2013. jún. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!