Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz, ha egy ismeretlen srác így kezdeményez beszélgetést facebookon?

Figyelt kérdés

Így: "Hali :)!

Nem zavarlak?

Van kedved ismerkedni?"

Tudom, elég furcsa ez a kérdés, de egyszer így írtam rá egy lányra, és a haverjaim körberöhögtek, hogy milyen gáz, hogy így próbálok ismerkedni facen.

Szerintetek?


2017. ápr. 7. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami frappánsat találj ki, szerintem napi 10 ilyen üzenetet kapnak..:D De ha valami viccesebbet írnál, akkor szerintem sokkal könnyebb lenne :)

Mert őszintén ezután mit írnál? Tegyük fel válaszol, hogy szia, miért ne?

akkor hogyan tovább? :)

2017. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem működik, az a gáz.
2017. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megkérdezném hova jár suliba, van-e hobbija, bókolnék neki stb

De am miért, egy átlagos lányra olyan sokan rászoktak írni ismerkedés céljából?

2017. ápr. 7. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ :D Próbáld ki..:D
2017. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális kezdés :)
2017. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minél szebb, annál többen.

Egyébként szerintem sem túl jó kezdés, de sokkal jobb annál, mikor egyik haverom annyit írt 1. üzenetnek egy látásból ismert lányra, hogy "szia, egyszer van kedved randizni?"

2017. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!