Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szólítsak le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy idegen srácot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, péntekenként, és ha hazamegyek sűrűn összefutunk a haza buszon. Én kolis vagyok, szóval csak hétvége felé járok haza, vagy ha haza kell ugrani. Abban a városban száll le ahol én, szinte majdnem biztos hogy egy helyen lakunk, és egy városban tanulunk. nem nagy a település..és megesz a fene (:D) mert foggalmam sincs ki lehet, sosem láttam, senkivel se szokott beszélgetni. Olyan a stílusa mint nekem, nagyon elegáns, és nagyon tetszik:D persze könnyű mondani, hogy szólítsam le, elég bátor is lennék hozzá, csak nem tudom mit mondjak..

Tudnátok tippeket mondani hogy mivel kezdjek el beszélgetést?:)

A teli buszon kb. Semmi esélyem sincs mellé ülni, bár most se ült tőlem messze..de nem tudom

Félek hogy egy bunkó paraszt, bár nem ezt sugározza, és nagyon érdekel ki lehet az..

Kérlek normális válaszokat! Nyilván ha szórakoznék, és ha nem venném úgymond 'komolyan' akkor nem kérnék segítséget!:)



2017. jan. 9. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mikor leszálltok kérd meg, hogy segítsen a csomagjaiddal, mert neked túl nehéz.
2017. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá valami kamu indokkal ami nem olyan gáz (pl kérdezd meg az időt, hogy elment-e már a busz, kérj zsepit) aztán közben válts témát

pl.: amúgy sokat látlak erre te is itt tanulsz vagy hasonló kiváncsiskodások :D

amúgy ő is szokott veled szemezni? mert akkor könnyebb a helyzeted

2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából elég merengős típus ahogy észrevettem, nem merek szemezni:( Max egy pillanat erejéig, utána elkapom a tekintetem, így nem tudom ő néz e. De tuti leszólítanám, csak nem tudom milyen indokkal :)

(Köszi a választ)

2017. jan. 14. 21:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem amúgy vele,és nagyon szimpatikus:)

Majd egy busszal megyek vele, kíváncsi vagyok, lesz e folytatás.

2017. jan. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!