Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a lányt találkozni? (Lent a többi)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány az osztályból. (hetedikesek vagyunk) Tavaly jártunk aztán szakítottunk és neki lett barátja. 1 hónapja körülbelül szakított vele. Nekem most megint tetszik(Én is neki, biztos forrásból tudom). Itt a tavaszi szünet és jó lenne sulin kívül talizni mert hiányzik meg minden. Csak az az egy gond van h ő faluban lakik én meg a városban. olyan 10-15 kmre van innen. Igazából hozzá nem igen akarok elmenni mert tudjátok család meg ilyenek szóval valahova együtt elmenni. Itt jön a gond a távolság. Lehet elhoznák, de akkor hogyan hívjam el? Normális válaszokat várok. Köszi:D

2017. ápr. 8. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom . Hogy mi sülhetne ki ebből hogy újra vele járnál tudom ti dolgotok de nem fordul meg a fejedben hogy értelme nincsen ugyanazzal az exel lenni ? Ez az egyik legkialasztobb dolog . Az emberek ilyenkor őrültek hogy visszakell rohanni az exekhez . Én nem tenném sorry. Ez a válaszom .
2017. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj! A szerelem és az között, hogy tetszik valaki hatalmad különbség van! Ha igazán szereted akkor megteszel mindent, ha csak tetszik akkor nem tudod eldönteni hogy mi lesz jó!
2017. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretem is, nem csak tetszik.
2017. ápr. 8. 17:25
 4/4 anonim válasza:
Ht akkor megtudod oldani!
2017. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!